Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak tetszik ha a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak tetszik ha a fiú új divatos öltözékkel mutatkozik a lány előtt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és úgy döntöttem veszek néhány új divatos ruhát és szerintetek tetszene neki ha új ruhában divatosabb ruhában jelenek meg??

Értelmes kérdéseket várok!



2015. dec. 23. 12:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*Vagyis válaszokat!
2015. dec. 23. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom ha egy fiú a divatból öltözik. Legyen meg az egyéniséged és ha az nem tetszik a lánynak hanyagold.

NE LEGYÉL DIVATMAJOM.

2015. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ja és ne a külsöddel próbáld meghóditani hanem a személyiségeddel.
2015. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem számít. Viszont előbb tudnod kéne, hogy milyen stílus jön be a lánynak. Mert lehet te felveszel egy kapucnis pulcsit farmerrel de neki jobban tetszenek a kockás inges srácok.
2015. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM. En szemely szerint leszarom. Azt is leszarom,hogy iphoneja van vagy nokiaja azt is leszarom hogy beats (vagy mi :D ) fulese van vagy csak olyan kis fulhallgatoja,mint nekem aminek igazabol semmi markaja :D Nem vagyok csoves,de pont nem fog erdekelni,hogy milyen cuccokba jar. A ruhaidat pedig akkor valts le ha elnyuttek vagy szakadtak vagy mar regiek.. Es akkor se kell egy ilyen penzes divatmajomma valni (mint ahogy mondtak elottem is :) ) ... Ugy oltozz fel ami neked tetszik,mert oszinten szolva a hulye ku**akon kivul senkit nem fog erdekelni,hogy milyen markas cuccban flangalsz :) De ez csak tanacs :) 15/L
2015. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolso teljesen leirta a velemenyem, bocsi az ekezetekert. 15/L.
2015. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy átlagos lányt biztos nem érdekli, hogy éppen milyen márkájú ruhák vannak rajtad, de persze ha az a fajta lány, akkor talán. Személy szerint ha ismernélek, nem kedvelnélek jobban pár (ahogy te fogalmaztál) "divatos" cucc miatt.

De azért hajrá!:D

15/L

2015. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!