Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ha egy lány szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lány szerelmes belétek és nektek is tetszik, de nem akartok komoly kapcsolatot mit tennétek? Kihasználnátok?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés ha ez a lány aki eddig futott utánatok ti meg csak élveztétek a helyzetet hirtelen közli h nem érez már semmit nem gondolkoztok el a csajon? Tudom fura kérdések de kíváncsi vagyok mindenre mert nem akarok hülyeségekbe belemenni. 19/L

2015. dec. 23. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok normális választ adni, velem ilyen nem fordulna elő..én nem csinálnék olyat hogy tetszek egy lánynak, nekem is tetszik és mégse foglalkozok vele..
2015. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem használnék ki lányt! Ha nem akarnék kapcsolatot, akkor megmondanám neki, de nem érdemelné meg, hogy kihasználjam.
2015. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem használnám inkább elmondanám, hogy nem akarok tőle semmit. Ha pedig már nem érdekelném akkor lehet rosszul esne mert hát minden ember szereti ha valaki törődik érte. :)
2015. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és mit tegyek ha ez a fiú nekem azt mondta ilyen barátság extrákkal kapcsolatot akar velem. De én nem akarok ilyenbe belemenni mert szeretem
2015. dec. 23. 22:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Egyszerűen mondd meg neki, hogy ez nálad nem pálya. NEm egy tárgy vagy, hogy használjon téged (szexre).

Ne mondd neki, hogy te szereted, mert az ilyen ember meg sem érdemli....szerintem hagyd, jobbat érdemelsz.

2015. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám. Hátha meggondolnám magam. 90% hogy lenne valami komolyabb belőle. De nem használnám ki.
2015. dec. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondja, hogy nem szeret téged, akkor biztosan így is van. ha te szereted őt, akkor próbáld meg elfelejteni. a barátság extrákkal ebben a felállásban NAGYON nem működik. nem tudnád az érzelmeidet félretenni és mindig abban reménykednél, hogy előbb-utóbb beléd szeret, ő viszont nem túl valószínűl, hogy meg fogja tenni. ebben hiába reménykedsz. van rá némi esély, de sokkal valószínűbb, hogy nem fog megtörténni.


azzal, hogy elfogadod a szexkapcsolatot, saját magad alacsonyítod le egy szextárgy szintjére, ami nem gond, hogyha te sem akarsz mást és te beéred ennyivel. viszont, ha lefekszel vele, utána csak még nehezebb lesz érzelmileg elszakadnod tőle. elkezdenéd beleélni magad, hogy mégis csak megkaptad, végül csak összejöttetek, hiszen valamennyire együtt vagytok. aztán szörnyen megbántana téged, amikor mégis elkezd más csajok után menni, és megcsalásnak éreznéd a dolgot, hiába beszéltétek meg, hogy ez csak egy nyitott a kapcsolat és nincsen semmi elköteleződés.


szerintem ettől jobb távol tartani magad. verd ki a srácot a fejedből és keress olyat helyette, aki tényleg téged akar, az érzelmeiddel együtt és nem csak a tested kell neki.

2015. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!