Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mekkora magasságkülönbség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora magasságkülönbség az "elfogadott"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ne haragudjatok,de nem irok ekezeteket,most telefonrol irok.

18 eves fiu vagyok. Van egy ugyanennyi idos baratnom. Szinte mar egyutt vagyunk ,viszont meg vannak kerdesek,de ez lenyegtelen. Én 173 cm magas vagyok ,a barátnőm 176. Ez 3 cm kulonbseg,viszont sokat vagyunk egyutt es mindig mondjak,hogy olyan,mintha az occse lennek. Meg mindig piszkalnak engem,hogy milyen kicsi vagyok. Probalok nem foglalkozni a kritikákkal,de mégis zavar. Ebben a k*urva tarsadalomban mindenki egymassal foglalkozik es ez szornyu. Nincsen életuk? Szoval ti mit gondoltok errol? Ez nem lehet akadály?



2015. dec. 12. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
semekkora ! a szerelmet nem centiben mérik! én 157cm vagyok az exem 165 volt nem zavart minket
2015. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:

xard már le!!


ti szeretitek egymást,elvagytok nem??

akkor??


ki a fenét érdekel a centi!!!!!

valószínű irigyek rátok és ezért csesztetnek titeket

2015. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányt ez biztosan zavarja. Nem fog összejönni veled, vagy ha igen, akkor se fog sokáig veled maradni.
2015. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3cm az semmiség!Az a lényeg, hogy titeket nem érdekel. Ha valaki 3 centi miatt cseszeget titeket az meg sem érdemli, hogy foglalkozz vele. Egyébként van a szomszédunkban egy 50-es házaspár, ahol a feleség fél fejjel magasabb és senkit nem érdekel. Nagyon aranyosak amúgy! :)


(OFF: A kedves Black Man szava érdekes,hiszen csak hogy idézzem őt:"ha a 40edik nő azért utasít vissza mert alacsony vagyok te mit gondolnál? azt hogy egy kaptafa minden nő ! egyszerűen undorodnak a náluk alacsonyabb férfiaktól "

"nem tudom mi az isten retkes fa@a ez a nőknél ez a kiba@ott centi fétis"

Ezután egy kör szidás a nőkről. Érdekeees...)

2015. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 150 centis lányt akinek 188 centis fiúja van. 3 cm lószar. Más ha mellé még gyerekesebbnek is nézel ki mint a kortársaid. Akkor már nézhetnek az öccsének. De egy normális kapcsolatban ez nem lehet probléma. Ne foglalkozzatok az ilyen beszólásokkal. Nem másnak a véleménye alapján szeretitek egymást vagy sem.
2015. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem ezen fog múlni. Valahogy mindig a Győr átdobó kézilabdás csaja jut eszembe aki 186 magas és fél fejjel alacsonyabb nála a férje. :)

Szóval nincs lehetetlen :D

2015. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányok többségét zavarná, ha a párja alacsonyabb, engem is, de ha konkrétan titeket nem zavar, akkor le kell szarni mint mondanak mások. Igen, ennyire nincs életük:) Meg is lehet mondani ilyenkor, hogy mennyire sajnálod, hogy annyira unalmas az élete, hogy veletek van elfoglalva, és a köztetek lévő magasságkülönbséggel.


Nincs olyan hogy mások által elfogadott. Az a fontos titeket zavar e vagy sem. Nálunk én nőként vagyok alacsonyabb, 175 centi, a férjem 190. Nekünk ez teljesen megfelel.


Ha szeretitek egymást és titeket ez nem zavar, akkor semmi akadálya a boldogságnak:)

2016. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!