Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki a három év korkülömbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma33333333 kérdése:

Ciki a három év korkülömbség?

Figyelt kérdés

Szerintetek sok a három év?Van egy fiú aki 16éves.Jövőre már 17lesz.Én 13éves vagyok de én is jövőre 14leszek.Szerintetek együtt vagy az ciki lenne?Semmi extra nem kelle csak kézen fogva séta és szájra puszi.Max csók.De semmi szeretkezés.A hasznos válaszokat köszönöm.



13/lány



2015. dec. 26. 13:29
1 2
 1/14 NeymarjrLau ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, és sok felől hallom, hogy ilyenkor még sok az a 3 év, de szerintem nem ciki, ha tudják mit akarnak.:)
2015. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Fuuu basszus remélem, hogy ez a kérdést nem gondoltad komolyan...
2015. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát most... :/ ha neki tényleg tetszel, akkor ez van, de azért kicsit vad. Szóval nekem is van 13 éves leány barátom és nagyon szeretem (a szeretet és a szerelem között nagy különbség van!), ettől függetlenül így nem tudok beleesni, szóval nem tudom. Talán még határeset, bár, hogy őszinte legyek kicsit sok. De majd később... 18-21 és nincsen semmi baj. :D
2015. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát..nem tudom, igazából ezt nektek kell érezni, bár például én tudom, hogy nem szeretnék majd nálam sokkal idősebb barátot. De igazából, ha nem erőltet semmit és jól kijöttök egymással, akkor szerintem működhet. :)
2015. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1/nagyon rendes toled koszi

2/....

3/....

4/köszi szépen,igen jól kijövünk egymással


De o mas mint a tobbi 16-17eves fiu.Nem iszik nem jar bulizni.Nem eroltet semmit.

2015. dec. 26. 13:49
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem ciki. Inkább cuki. :)
2015. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te neked is sok agyad van...


Aki olyan választ ad, ami neked kedvező annak megköszönöd, aki meg egy picit negatívabb véleménnyel van a dologrol... azt meg nem is veszed figyelembe..


Egyébként szerintem működhet a kapcsolat, de ez helyzetfüggő.

2015. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6/Köszönöm a helyes választ l.

7/Én azokat a válaszokat is figyelembe veszem.Csak nem tudok nekik mit írni rá.De em azoknak is hálás vagyok

.

2015. dec. 26. 14:06
 9/14 anonim ***** válasza:
*különbség :)
2015. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem sok.:) De szerintem 17 évesen nem csak sétálni akar.
2015. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!