Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta, nagyon kedvel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, nagyon kedvel, akkor tetszhetek neki? 15/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki iránt többet érzek barátságnál és megkérdezte, hogy hogyan viszonyulok hozzá. Erre nem tudtam mit mondani, így azt mondta másképp kérdez: kedvelem-e őt? Mondtam hát persze. És akkor megkérdezte hogy mennyire kedvelem. Erre én: nagyon

Utána ő : őszinte leszek veled én is nagyon kedvellek. Most mondjátok meg légyszi, hogy egy hülye vagyok és tényleg csakarról van szó, hogy kedvel komolyan többetet érezne ő is barátságnál csak nem meri ő sem elmondani? Mert azt hallottam az egyik barátjától, hogy még anno ossze akart jonni velem (de akkor meg nem tetszett) Teljesen ossze vagyok zavarodva most.



2015. dec. 26. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg így zajlott le, mármint ez a kommunikáció, akkor igen, lehet, hogy tetszel neki. De, ha csak megjegyezte, hogy "úgy szeretlek", vagy "nagyon kedvellek", akkor az semmi, mert ezt én is szoktam írogatni. :D De mivel ugye így volt egy kommunikáció, szóval jaja, lehet, hogy tetszel nekije.
2015. dec. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nagyon valószínűnek tartom, hogy mindketten tetszetek "úgy" is a másiknak :)
2015. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adri+ ***** válasza:

Egyszerű. Várja, hogy vidd el a málnásba mézezni, csak várja, hogy te monnd ki.

Vele bátorlan vagy, mézezhetünk mi is. xd


Boldog új évet.

Adri

2016. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Belluka válasza:

Csak párzási táncot akar járni ez is. Mind ilyen.. ://

De amúgy szerintem utál, szóval vigyázz.

2016. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!