Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, ezek alapján...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, ezek alapján én is tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik évfolyam társam, (már rég óta),ezt tudja egy hete mivel elmondta neki az egyik osztálytársam.

Szóval amikor közölte vele az osztálytársam akkor engem nézett (az a fiu) és enyhén elmosolyodott. Eddig is néz de most többször néz rám, pár hete (amikor még nem tudta hogy tetszik) tesi után kijöttem az öltözőből, ott volt az öltöző előtt,elmentem előtte és nézett közben azt mondta: fokmérték határozó, szép, szebb, legszebb és utánam jött, de a barátnőm közénk állt és eltűnt mögülem, ma pedig leült egy padra és mellé ült 2haverja és elkezdték őt lökdösni már majdnem lelökték őt akkor ránéztem ő is rám és erősen meglökte haverjait akik persze leestek és büszkén rám mosolygott.

Reggelente ha bejön a suliba akkor rám pillant. Oda mennék hozzá, de tudom hogy nem szereti azokat a lányokat akik kezdeményeznek, gondoltam hogy kérdezek tőle valami egyszerűt, pl milyen órátok lesz, hanyas lett a dolgozatod. Ez jó ötlet?

Lehet hogy én is tetszek neki?



2015. dec. 2. 15:23
 1/2 anonim válasza:
Ha mosolygott mikor megtudta, hogy tetszik neked és azóta többet néz téged és enyhe bizonyítási vágya is van valószínűleg nagy esélyed van nála. 😉 És igen jó ötlet, hogy megkérdezed milyen órája lesz.
2015. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75% hogy igen. Vagy nem. Hát kérdezd meg "enyhén".
2015. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!