Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol rólam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy (fiú) osztálytársam, aki tetszik nekem. Szoktunk is beszélgetni meg jóban vagyunk. Csak az a baj, hogy néha szoktam kínos dolgokat csinálni előtte. Pl legutóbb reggel együtt mentünk iskolába és én le szoktam rövidíteni az utat, de kiderült hogy ő nem, ezért véletlenül neki mentem és annyira szégyelltem magam. Persze ő poénra vette az egészet, de engem akkor is zavar.

Egyébként nagyon jófej srác, vicces, udvarias, kedves. (Manapság elég ritka)

Előre is köszi a válaszokat! :)

16/L


2015. dec. 26. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég idegesítő lány vagy, ha mégegyszer nekem jössz, lefejellek.


Üdv.: Az osztálytársad

2015. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha tényleg te vagy az, akkor hogy hívnak? :D

(Amúgy nagyon vicces. Hahaha)

2015. dec. 26. 23:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem derül ki senki.

Nem látunk a srác fejébe,bocsi

2015. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom. Csak gondoltam hátha mással is történt hasonló, és ő mit gondolt akkor. Azért köszi a választ :)
2015. dec. 26. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat szerintem. Amúgy ne aggódj ezen. Ja és a slusszpoén "Martin észre sem vesz, pedig tök jófej srác"
2015. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Jó poén, de ő nem Martin :D

2015. dec. 27. 00:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem inkább aranyosnak gondolhatta es ahogy te is irtad poenra vette. :)

Neked sokkal cukin 1-2 dolog, mint ahogy azt mások kívülről látják, lehet másnak ez tok aranyosnak tűnik :)

2015. dec. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, talán ő aranyosnak gondolta, de nekem akkor is nagyon kínos volt.

Amúgy köszi válaszod :)

2015. dec. 27. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!