Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden lehet a régi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lehet a régi?

Figyelt kérdés
Nemrég egyik haverom bevallotta nekem hogy többet érez irántam barátságnál. Azóta másabbak lettek a dolgok. Eddig nyugodtan írtam neki hogy szeretlek meg ilyenek de most fura lenne. Természetesen szeretem de mint barátot. És nem is akarom elveszíteni. De nem tudom hogy maradhat e minden olyan mint régen. 16/l

2015. dec. 27. 21:22
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt egy haverom akivel egy buli során több minden is történt de reggel megdumáltunk persze az eset után az első pár találkozásunknál kicsit fura volt de után ugyan olyan lett a barátságunk
2015. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán maradhat.
2015. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindkettőtöknek :D
2015. dec. 27. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!