Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányt a suliból már ÉVEK...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt a suliból már ÉVEK ÓTA ismerek, de most beleszerettem. Csak barátok vagyunk, párszor dumálunk amikor összefutunk, de semmi túl komoly. Mit csináljak? Hogy lehet az ilyet párkapcsolattá átvarázsolni?

Figyelt kérdés
18F és 17L. Mindig jó viszonyunk volt, de valahogy megváltoztak az érzelmeim. Nem tudom mitévő legyek!

#barát #régi ismeretség #barátnő összejön
2015. szept. 22. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és mondd el neki hogy mit érzel és esetleg hívd el randija ;) hidd el a lányok ennek csak örülnek es ha nem nyomulsz akkor biztos igent mond ;) sok sikert!:)
2015. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legyél rámenős (de ne túl rámenős), hívd el erre arra fagyizni,sétálni (mivel jó viszonyban vagytok biztos szívesen elmegy veled)közben ugye jobban megismerhetitek egymást, ha már kialakult egy olyan "dolog" köztetek, hívd el moziba,vagy fel magadhoz filmezni. Igazából a titok a bátorság,rámenősség, határozottság és a kedvesség (na meg ugye adj magadra),de ezek mellett az őszinteség is mert ha később derül ki valamilyen turpisság abból nagy zakózás lehet. Sok sikert!
2015. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom kifürkészni hogy mit érezhet...
2015. szept. 22. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel majd megfejted előbb uóbb vagy ha nem akkor kérdezd meg nyugodtan ;) első válaszoló
2015. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!