Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt viszonzatlan szerelmetek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt viszonzatlan szerelmetek? Esetleg most vagytok ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Kifejtenétek részletesen, hogy mit éreztek, vagy esetleg ha épp az ellenkezője van veletek (azaz belétek szerelmes valaki, aki iránt ti max barátságot éreztek) azt is? Nagyon nagy segítség lenne, mert én is azt hiszem hasonló szituban vagyok... És az is írjon, akinek már volt, de valahogy megoldotta, és viszonzott lett, vagy esetleg talált valaki mást, akivel viszonzott volt a szerelme...? Köszi előre is.

2015. dec. 28. 20:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnétek itt, publikusan megírni, írhatjátok felőlem privátban is... tényleg fontos lenne...
2015. dec. 28. 20:58
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Abban vagyok már egy ideje.

Sajnos egyre rosszabbul érzem magam de ha társaságban vagyok akkor sikerül elfejtenem arra a pár pillanatra,

2015. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Volt barátnőmmel a leges legelején részemről viszonzatlan szerelem volt, de adtam neki lehetőséget, hogy megismerjük egymást, nem koptattam le egyből. Időközben teljesen beleszerettem, igaz csak 1 évig tartott...

18/F

2015. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most is abban vagyok, mint mindig. Megunt, nem törődik velem.

16/L

2015. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Volt, 3 évig tartott.

Tudom, hülyeség, de új suliba mentem, évnyitón odajött egy srác és megkérdezte, hogy francia nevem van-e (amúgy nem az :D ). Akkor estem belé menthetetlenül. 3 évig minden nap láttam, ahogy fűnek-fának csapja a szelet. Nem volt egy leányálom, főleg úgy, hogy amúgy barátok voltunk és folyton zavarba jöttem. Majdnem minden nap együtt mentünk haza, szóval végülis volt minek örülni :)

Aztán idén nyáron (meg már suli vége felé is) nagyon eltávolodtunk minden különösebb ok nélkül. Az érzelmek is úgy-ahogy elmúltak. Időközben (nyár elején) megismertem egy fiút, akivel szintén csak barátok voltunk, bár nagyon bejött nekem (úgy értem nem csak kinézetre, de nem voltam szerelmes). Nyár végére nagyon megszerettem, de neki közben 2 barátnője is volt. Részletkérdés. Hazautazott, 2 hónapig nem is hallottam róla, majd őszi szünetben találkoztunk. Valahogy úgy alakult, hogy össze is jöttünk, azóta is együtt vagyunk :)

Remélem segítettem.

2015. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Jelenleg is abban vagyok. A kiszemelt srác nem tud róla, ugyanis az osztálytársam, nem merem elmondani neki. Plusz népszerű is és sok haverja van. De az elmúlt 2-3 évben nagyon figyeltem rá, eleinte csak a humora miatt kedveltem, majd megtetszett külsőre is, aztán rájöttem, hogy a személyisége is rendben van, nem az a tipikus mai menőgyerek, végül az egész átcsapott szerelembe... Amit elég nehezen fogadtam el.

Néha rosszabb, néha jobb. Nem tudom mi lesz a továbbiakban.

2015. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, hívd el valahova. Ha meg se próbálod sose derül ki h akar e tőled valamit (csak fél)
2015. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Szia!


Sajnos velem is ez van. Szinte minden egyezik, egyszerűen ő az a személy, aki totál megért, minden téren, zenei stílusunk is ugyanaz...

Először úgy gondoltam, csak ilyen lelkitársféleség, aztán beleszerettem.

Rengeteget beszélgetünk, (személyesen és írásban is) Ez csak ront a helyzeten, de átmenetileg olyankor hatalmas boldogságot érzek. :( És annyi más embert megkaphattam volna, de nekem egyik se kellett, mert mindegyikben Őt kerestem.

Szenvedek, szenvedek. Igyekszem túllépni rajta.

2016. jan. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Igen volt és van.Körülbelül 2 és fél éve kezdődött.Belezúgtam egy srácba,menthetetlenül.Valamennyire megismertem, de főleg a viselkedéséből és abból,amit a barátai mondtak róla.Egyszer valaki küldött neki egy szerelmeslevelet névtelenül, amiről lehet,hogy azt hitte ,én írtam, de ez nem igaz.Sose írtam neki szerelmeslevelet.Most nem azért mondom ,de azért én se vagyok az a bányarém tipus, akitől annyira menekülni kéne, viszont ő egyszerűen levegőnek nézett, hiába próbálkoztam , kedves akartam lenni, majd következett 1-2 délresikerült lépés, amit megbántam.A fiú nagyon beképzelt és azt hiszi,hogy ő a világ közepe.Többször megbántott:személyesen vagy másokon keresztül,rengeteget sírtam.Én a mai napig tiszta szívemből szeretem, ennek ellenére. A saját felháborodásaim ellenére, annak ellenére,hogy van barátnője , aki harag nélkül :egy képmutató.(évek óta ismerem)Szóval most egy kicsit hosszúra nyújtottam, de az a lényege,hogy nem tudom elfelejteni és úgy dobog érte a szívem ,mint az első napon,amikor találkoztunk.
2016. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
volt már... nem is egy és nagyon szar érzés
2016. febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!