Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitérdekeltéged kérdése:

Szerelmes vagyok egy fiú barátomba, de ő csak alkalmi kapcsolatot akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megmondtam neki hogy mit érzek de ő nem akar komoly kapcsolatot. Azt mondta hogy le akar fektetni...

A héten találkozok vele de nem tudom mi fog történni...az a baj hogy akar engem de komoly kapcsolatra nem vágyik.

14/l

Ui:ő 15 éves



2015. dec. 21. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha le akar, akkor le is fog:D Ebbe jobb, ha belenyugodsz:D
2015. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj bele ilyenbe, nagyon sok szenvedést vonnál magadra ezzel. Majd később jön az igazi szerelem, ahol nem csak meg akar dönteni, hanem mindketten szeretitek egymást

- tartsd meg magad arra a szép szerelemre

2015. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! jobbat érdemelsz egy ilyen kis senkinél, aki csak ki akar használni!

Szerintem hagyd ott, majd találsz valakit, aki őszintén fog szeretni!

2015. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit akar alkalmi kapcsolatot egy kis porbafingó 15 éves pö.cs??:D
2015. dec. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
10%

Nem hiszem el, hogy még mindig etetik a fiatalkorúakat ezzel az igaz szerelem baromsággal. Olyan nincs hogy igaz szerelem, olyan van, hogy megszokás és kész. Ígyis úgyis b...szni fogsz mostantól jó sokat jó sok emberrel mert ilyenek vagyunk mi pasik. Nem akarunk kapcsolatot mert tele van a f...unk veletek csajokkal. Élünk, dolgozunk, jól megvagyunk mi barátnők nélkül is.


Egyébként mindegy ha lefekszel vele mert később meg azt mondod majd, hogy "hát legalább ennyire megkaptad őt".

2016. jan. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi történt végül? Mi lett a történet vége? Amúgy utolsó hozzá szólóval meg nem értek egyet. Mert szerintem nem éri valakivel csak lefeküdni azért, hogy csak megkapd. Mert lányok esetében pont hogy inkább a fiú kap meg és csak strigula leszel.
2016. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen 5-ös szerű lélektelen közösülő-gépezetektől minden normális lány,nő menekül. Rohadjon el ott ahol van, nem kell tönkretenni senkit.
2016. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menekülj, ne randizz/ ne találkozz vele!

Az ötösnek üzenem, valamit nem jól látsz ill. sok (jó) dolog kimarad az életedből. Csak reménykedhetsz, h. hátha megtapasztalod a nagy szerelemet v. a jól működő párkapcsolatot (ami nagyon-nagyon jó mindkettőtöknek, még ha néha kompromisszumot is kell kötnötök).

2017. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!