Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem ir vissza,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem ir vissza, és minden apróságon felhúzza magát?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, aki 17 éves, baromi jó fej, és beleszerettem :$ nagyon imádok vele beszélni, mindig csak rá tudok gondolni de mostanában nem nagyon beszélünk, arra hivatkozik, hogy sok dolga van, de nem tudom....sok nagyon szép korabeli lány veszi körül. Lehet hogy féltékeny vagyok...nem tudom. Légyszi valaki nyugtasson meg, vagy sorolja fel hogy mégis mi baja van vagy valami mert én ebbe beleőrülök!!! :(
2015. dec. 28. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Omm ne tölem várj magyarázat mer szerelmet valani se merek oannak akit szaretek
2015. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
??? Már bocs de nem is "téged" kérdeztelek. Képzeld...egy kérdés azoknak szól akik tudnak rá egy választ..nem tudom feltünt-e, hogy általában rendes választ adnak, vagy tanácsot, nem pedig...ez amit te leirtál.
2015. dec. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!