Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány, Kata. Ő volt a...

Van egy lány, Kata. Ő volt a legjobb barátnőm 6 évig, aztán összevesztünk egy kis apróságon, utána másfél évig nem beszéltünk. Szeretnék vele újra jóban lenni? Mit csináljak? (Több lent. )

Figyelt kérdés

Másokkal voltunk. Nekem utána volt két másik nagyon jó barátnőm. Mára velük is csak köszönő viszonyba vagyok, ők nem voltak szinte csak az árnyékai Katának. De jól elvoltam velük. Rájöttem, hogy nagy hiba volt vele összevesznem, de akkoriban még nagyon gyerekesek voltunk ilyen téren. A szüleink jóba vannak és hallottam, hogy összeveszett a barátnőjével akivel utánam lett jóba. És a lényeg, hogy én újra szeretném kezdeni, vagyis úgy érzem. Fontos volt nekem mint barátnő. Nagyon. Azóta nem találok magamnak igazit barátnőt, volt amelyik otthagyott, kihasznált vagy csak bulizásra kellettem neki, vagy éppen a bátyám miatt barátkozott velem...

Katával féltékenység miatt váltunk el. Attól féltünk elveszítjük a másikat és így is történt. Változtunk mindketten akkoriban és még most ilyen korszakban vagyunk, de én hiszem hogy még lehetünk jóban. Talán neki is számított ennyit az egész.:)

A tanácsotokat szeretném kérni, hogy hogyan kezdjek bele? Írjak neki facen? Vagy egyik buliba álljak le vele beszélgetni? És ha nem akar? Kicsit félek a visszautasítástól. Mit gondoltok mi lenne hatásos a dologban? Előre is köszönöm a válaszokat. 16/L



2015. okt. 11. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, írjál neki a facebookon. Valahogy el kell kezdeni. Biztos ő is várja már, hogy újra szóbaálljatok egymással. Másfél év simán pótolható, én jóval hosszabb idő után vettem fel újra a kapcsolatot a barátnőmmel, és ott folytattuk, ahol abbahagytuk. De azért azt kalkuláld bele, hogy a barátsághoz napi közös élmények kellenek, és ha teljesen más közegben mozogtok, akkor mindenki csak a saját élményeit meséli, ami a másiknak tulajdonképpen nem érdekes.

Közös társaságba jértok (buli) és nem szóltok egymáshoz?

2015. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindketten másik iskolába járunk, másik városban. Ő kollégista én bejárós vagyok. És őt jobban fogják a szülei tehát nem is jár fel olyan sokat bulizni. Viszont amikor fent van mindig látom és van hogy egy közegbe kerülünk csak nem beszélünk, mert mindkettőnknek kicsit érdekes olyankor a helyzet, de én már gondoltam rá hogy megkérdezem hogy van? milyen a suli? csak nem tudom ő hogy reagálna rá. :/

Abban biztos vagyok ha újra jóban lennénk minden hétvégén találkoznánk.:) Ez régebben is így volt. Szünetekben főleg.

2015. okt. 11. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Írásban kezdd, ott van ideje kitalálni a reakcióját, kevésbé ügyetlen az ember. Ezt már ma megteheted. Majd számolj be.
2015. okt. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm, erőt gyűjtök és ráírok.:) Majd megírom a fejleményeket.
2015. okt. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!