Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiúba, de fogalmam sincs hogy tetszek-e neki, hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
2015.dec.18-àn ismertem meg igazàn ès akkor kezdtem valamit èrezni irànta de azt tudni kell ròlam hogy 13 èves vagyok ès ő az első aki tetszik nekem ès szerelmes vagyok belè ùgy hogy nem vagyok pasifalò. Èn ismertem őt koràbban tàvolròl de nem annyira ismertem. Amiòta beleszerettem minden nap talàlkozok vele ő mindig aranyos ès köszön ès megnyìlik előtttem. Most lesz sìtanfolyamom ahol ő is ott lesz de ő nem az osztàlytàrsam ès 1 èvvel idősebb ès szeretnèm hogy ott valami szövődjön.

2015. dec. 28. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Megnyílik? Hogy érted? Tudom nehéz, de próbáld magad kívülről, reálisan és tényszerűen nézni. Úgy döntsd el, mennyi esélyed van. Ha nincs akkor is fogadd el és próbálj meg továbblépni. Én ezt most tanultam meg... :/ De ha úgy érzed van esélyed, akkor barátkozzatok csak nyugodtan, és.. Ki tudja, mi lehet majd még belőle :)
2015. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sítanfolyam? Pl. ajánld fel, hogy igyatok meg egy kávét/forrócsokit. Közben dumálgathattok. Elmondhatod, hogy élvezed a társaságát... stb. Mosolyogj sokat... ha valamennyire is érdeklődik irántad, érteni fogja ezeket.
2015. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen
2015. dec. 28. 23:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ès hogyan èrjem el hogy ő kezdemènyezzen?
2015. dec. 28. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy, hogy a kettőből egy kommentelőnek nem is válaszolsz.

De azért hajrá, én szurkolok neked! :)

2015. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak most ismerkedem ezzel az oldallal nem mindent tudok de azt az első kommentelőnek is szántam.
2015. dec. 29. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj közeledni felé biztos szép lány vagy szép lányokat pedig senki nem utasít visssza. Menjetek el valahova amit szeret.13/F
2016. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!