Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk! Melyiket részesí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Melyiket részesítitek előnybe? Melyikkel próbálkoztok?

Figyelt kérdés
Csajozás élőben vagy facebookon?

2015. dec. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Seriously?
2015. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Komolyan, mert ismerek olyat, aki ott találta meg élete szerelmét, azóta már házasok
2015. dec. 29. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:

és szerinted a facebook miatt házasodtak össze?

ez már súrolja az epic fail t.

Te melyikkel próbálkozol?

Az élőben facebook kal?

2015. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó, helyesbítek, Ismerkedés élőben vagy facebookon?
2015. dec. 29. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
A facebook nem arra való, hogy ismerkedj. Pont arra való, hogy felvedd az ismerőseidet. Én olyat vissza se igazolok/be sem jelölök, akit nem ismerek. Vagy én nem vagyok logikus? Amúgy élőben.
2015. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
68%
Hat suliban/buliban/utcan is leszolithatsz egy lanyt es beszelhettek kicsit, de szerintem randit kerni mindenkepp jobb favebookon miutan mar tobbet beszeltetek. Mert ha suliban csak ugy odamesz egy lanyhoz, beszeltek 10percet es elhivod randizni sztem az nem szerencses. En sokkal jobban szeretek valakivel facebookon is beszelni 2x-3x mielott talalkozunk. Akkor mar ugy tobb lesz a kozos tema meg nem vagytok teljesen idegenek. Meg en pl mindig zavarban vagyok uj emberek elott es sokkal konnyebb az egesz beszelgetes ha elotte mar beszeltuk facen...es ezt nem csak en gondolom igy hanem a lany barataim/ismeroseim is. L/16
2015. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 davidzuzo válasza:
En si javaslom a facebook randi temat de mindenkepen az erzelmeidet neki kell elmondanod
2015. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem eloben sokkal jobban meg lehet ismerni barkit, mint facebookon.

14/L

2016. jan. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!