Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Többi lent

Figyelt kérdés
Apám azt mondta hogy többet nem talizhatok szerelmemmel mert ott aludtam Nála és ma is ott akartam aludni de apám átment pszichopata módba és most nem engedi. De én annyira szeretem és hiányzik meg én is hiányzom neki és nem tudjuk mi legyen. A telefont is el akarta venni de azt sikerült megtartanom hogy legalább telefonon beszélhessünk de most teljesen ki vagyok akadva. Segítsetek!! Bocsi a lehetséges helyesírási hibákért.

2015. dec. 29. 22:08
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg ezt elmagyarázni neki, hogy mit jelent neked. Lehet hogy nehéz lesz, de legyél kedves apáddal, közben gondolj arra, hogy akkor találkozhatsz a szerelmeddel.+Akkor is engedékenyebb lesz ha suliba jobb jegyeket szerzel.
2015. dec. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

mióta jártok?

2015. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 16 barátnőm 18 és már 1 hónapja
2015. dec. 29. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy apukadat a kor zavarva. Marmint hogy a lany idosebb mint te vagy...

de nemtudom

A baratnodnek rendes "hattere" van? :) ugyertem hogy nem lehet rosszat hallani rolla vagy ilyesmi? Probalj beszelni apukaddal hogy ismerje meg ezt a lanyt, mert te nagyon szereted es boldog vagy vele :)

2015. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!