Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Idén lettem 16 éves. Kavargattam már fiúkkal, de barátom, kapcsolatom még nem volt. Egyébként megvagyok magammal elégedve, úgy gondolom egészségesen vagyok magabiztos.

Mégis úgy érzem, hogy nem kellek senkinek. Például tegnap voltam egy buliban, nálam idősebbekkel buliztam, nagyon jól éreztem magam,volt egy dolog ami kicsit elrontotta a hangulatomat.. Ott volt az a srác is, aki nekem tetszett, de mint utólag hallottam azon a bulin 2 lánnyal feküdt le. De persze ez mindenkinek a saját dolga, én leszek az utolsó ember, aki bárki felett ítélkezne. Azt mondták, hogy rendes vagyok szép és jófej, hogyha magabiztosabb lennék, bárkit megkaphatnék (ez egyébként baromi jól esett).

De ja valóban ennyire "klappolok" mindenki szerint, akkor miért nincs senkim? Nem szertek már egyedül lenni. Mindenhol szerelmes párokat látok, de már nem tudok nekik örülni, csak elszomorodom. Vágyom a szerelemre.

Mikor jön el az én időm?



2015. dec. 30. 01:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a hisztiért, csak elkenődtem egy kicsit. Nem szokott ez gyakran előfordulni, de ha előfordul, akkor sem a körülöttemlévők hangulatát akarom rontani, gondoltam inkább kiöntöm kicsi szívem gyakorin. :D
2015. dec. 30. 01:49
 2/10 norbi544 ***** válasza:
100%
Szia. Nézz vissza azokra a szerelmes párokra. Nem valószínű, hogy sok lesz még egy pár. Ha tényleg olyan jó vagy, ahogy elmondtad, akkor valószínűleg idővel találkozol is a leendő pároddal, és az nem csak egy pár hetes, hónapos kis kavarodás lesz.
2015. dec. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 norbi544 ***** válasza:
Egy év múlva* kicsit elkalandoztam 😊
2015. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus női hiszti.. Anno én is ezt csináltam, amíg meg nem találtam a páromat, akivel már két éve boldogítjuk egymást :) Hidd el, eljön a te időd is, csak türelmesnek kell lenned, ha erőlteted, nem fog menni. Egyszer majd rád fog találni a szerelem, csak idő kérdése :)
2015. dec. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egyetlen amit tehetsz az az hogy türelmesen vársz. Elõbb utóbb biztos lesz valaki akivel összejöttök. :) de a dolgokat nem lehet siettetni, minden jön majd a maga idejében. Egyszer majd eljön a te idõd is.
2015. dec. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igazá rendesek vagytok!
2015. dec. 30. 02:16
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi :/


Türelem, valahol var a szőke herceg ;)

Lehet szerencsétlen beszorult valami fába vagy egy r**anc az útjában all :D

Kitartás :)

2015. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed úgy, mert manapság az a trend, hogy 16 évesen már több himbilimbit fogjon a leányember, mint kilincset.

Csak tudod, a nagy igazság az, hogy nem a mennyiség számít. Meg nem is az, hogy mikor talál rád a nagy szerelem. Tudom, eh közhelyes dolognak hangzik, meg ettől még nem leszel boldogabb, de hidd el, az, hogy 16 éves korodig nem volt komoly kapcsolatod, még semmit nem jelent. Majd ha kétszer ennyi idős korodban is ezt mondod, akkor már el kéne rajta gondolkozni, hogy mi lehet a baj, de egyelőre még semmi okod nincs aggodalomra.

Az, hogy az a fiú nem lett a tiéd, persze, hogy fáj. Kinek ne fájna? De én úgy gondolom, hozzád nem egy olyan fiú illik, aki lazán, érzelemmentesen akárkit meggyömöszöl. Te nem arra vágynál, hogy egy trófea legyél (vagy egy olyan barátnő, akivel csak azért van a pasija, mert lehet vele d*gni), hanem egy olyanra, aki társként tekint rád, aki egyszerűen csak szeret veled lenni, hozzád bújni. Aki nem azért van veled, mert vár cserébe valamit, hanem azért, mert egyszerűen élvezi, hogy melletted lehet, és aki mellett teljes mértékben önmagadat adhatod. Na, az ilyen fiúkat nem az ehhez hasonló bulikban fogod megtalálni.


Miért nincs senkid? Mert nem vagy egy amolyan bizonyos R-betűs lény. Hidd el, ha kitennéd, amid van, és te is a bulikban mindenkinek széttennéd a lábadat, aki egy kicsit már jobban néz ki, simán lenne pasid. Csak az nem téged szeretne, hanem a testedet. És főleg nem önmagadért szeretne. Nem is tudna, hiszen amit így megjátszol, az nem önmagad.

Lesz barátod, efelől nincs kétségem. Csak szerintem te is jobban örülnél egy valódi, szívből jövő szerelemnek igaz?

Ja, és még annyit: aki mellett majd rád talál a szerelem, arról nem csak annyit fogsz mondani, hogy "az a srác, aki tetszik". Sőt, valószínű, hogy ha majd róla mesélsz, nem is a külsejét fogod majd kiemelni.

2015. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert akiknek tényleg kellesz legyenek azok bármilyen jók hozzád semminek nézed :D
2015. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!