Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábitsam el a kedves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitsam el a kedves lányt egy másik sráctól?

Figyelt kérdés
Előre is bocsánat a nyelvtani hibáimért.Tavaly szeptemberben jöttem a mostani iskolámba és a legszimpatikusabb legkedvesebb lányal találkoztam akihez nem csak szexuálisan vonzódom(végre).Sajnos vanegy fiúja akimegy paraszt nemtudom hogy miért teszi de másmlányokkal is ugy beszél(olyan flörtölősen).Csunyán is beszél az én drágámmal néha szoktam is neki mondani hogy én nem beszélnék így veled vagy ilyeneket.nem tudom mit kéne még leirjak hogy segit(etek).És utolag is bocsánat a helyesirási hibáimért
2016. jan. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elég durva, ha egy ilyen alak a barátja. De meg se lepődök rajta, rengeteg olyan lány ismerősöm van akinek olyan pasija van hogy a körme alól kilóg a piszok és 10 méteren belül halálos "illata" van a srácnak. Nem akarlak elszomorítani de a csajnak gondjai vannak az önértékeléssel ha ilyenekkel egyáltalán szóba áll, nem hogy még párkapcsolatot alakít ki vele. Buta sajnos. Senki nem kényszeríti rá, hogy ilyenekkel legyen, ez sajnos az ő butasága. De ha mindenképpen magadnak akarod, akkor legyél a csajjal sokkal többet, kedveltesd meg magad vele a lehető legjobban és valószínűleg össze fog jönni. Kitartás! :D
2016. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A lány is meg a kérdező is elég buta.. :C
2016. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gátorok válasza:
100%
Elsőnek is hívd ki egy lovagi párbajra, ugyanis köztudott, hogy a lányokat a középkor óta a lovagok vonzzák a legjobban, főként a győztes lovagok, ezért csak annyit kell tenned, hogy nyakonb.szod és megnyered a tornát.
2016. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
a lányok ezt szeretik ha így bánnak velük :D
2016. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

probald meg elhivni valahova, de arra vigyazz, hogy ne nyomulj.

M

2016. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg arra is ügyelj, hogy ne logjal mindig rajta.

Hatha egyszer eszre veszzi, hogy a többer er, mint ahogy az a paraszt fiu banik vele:)

2016. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már hivtam de aztmkndta hogy nem engedi a fiúja
2016. jan. 16. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
odamesz a fiuhoz,megkerdezed h mi a gond,aztan ha nem lehet vele 1 rol a 2 re jutni akkor megmutatod neki,ki a kiraly.gyomorszaj,borda,felutes,es vege a palinak.uvd
2016. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!