Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de jár egy másik fiúval, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig ismerem, nem egy osztályba járunk, örülök ha egy nap találkozom vele, de nem tudom hogy mit tegyek ha más fiút szeret. :( #16

2015. dec. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni, legalább addig,amig nem szakít a fiúval
2015. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd túlteszed magad rajta. :)
2015. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
D
2015. dec. 22. 17:55
 4/7 A kérdező kommentje:
#De nem bírom! Így mindennapom, küzdelem..
2015. dec. 22. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Detto nekem ugyan ez van most. Azt javaslom, hogy várj kitartóan. A szerelem jó részéért megéri előbb szenvedi. Legalább amíg vársz, ki tudsz magatoknak előre találni ezt azt. Fel tudsz a lányra készülni.
2015. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cseh Juli válasza:
Ha alig ismered, akkor javaslom, hogy előbb ismerd meg. Valamint,ha másik fiúval jár, akkor tényleg csak várni tudsz. Legyetek barátok, érd el, hogy bízzon benned. Ha ez megvan, akkor úgyis el fogja mondani, ha szakítanak
2017. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felejtsd el,már ha megy! Tudom milyen nehéz elfelejteni valakit,velem is ez van csak annyi különbséggel hogy a crushhom nem jár a csajjal de szerelmes belé nagyon. Próbálj meg nem gondolni rá,menj el szórakozni a barátokkal és ne gondolj rá minden egyes pillanatban,tudom nehéz de megkell szokni és elfogadni a tényt.
2019. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!