Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk ti csinaltatok mar ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti csinaltatok mar ilyet lannyal? Most vajon csak viccelt?

Figyelt kérdés

Az egyik fiu osztalytarsam nagyon tetszik, es eddig minden olyan volt, mintha en is tetszenek neki. Atjott most a teli szunetben ketszer filmezni, mind a ketszer lattam ahogy ram mosolyog es csillog a szeme. Olyan szerelmesen nezett ram. Megfogta a kezem, magahoz huzott, at olelt, ra fekudtem a mellkasara, es teljesen ugy viselkedett velem mintha a baratnoje lennek. Mikor masodjara jott at filmezni, akkor mar csak ketten voltunk itthon, es oldalasan fekudt, en pedig ra fekudtem a mellkasara es at olelt a ket karjaval. Legalabb fel oraig a karjai kozt voltam, szagolta a hajam, a fejet a fejemre tette, simogatta a kezemet es a karomat. Mar majdnem meg is csokolt, de azt megsem merte. Amikor csak tehette, hozzam ert, es megfogta a kezem, atolelt vagy egyszeruen csak megsimogatott. Egesz vegig mig itt volt, es en mondtam neki barmit szinte mindenen nevetett. Mikor ra neztem mindig mosolygott es ugy nezett ram, mint aki szerelmes. Facebookon es Viberen minden nap beszeltunk es beszelunk is. Nagyon sokszor leirta hogy szeret, celozgatott arra hogy lehetnek a baratnoje, mar bevallotta azt is hogy o orokre csak egy lanyba lesz mar szerelmes, aztan pedig leirta hogy az a lany en vagyok. Becezgetni szokott, pl "cica, cicam, kincsem, szerelmem". Egyszer hanguzibe mar kimondta azt a szot hogy "szeretlek". Teljesen ugy viselkedett velem, mint aki tenyleg szerelmes belem. Megbeszeltuk ma delutan facebookon, hogy holnap atjon es vegre mar talizunk. Kerdezte, hogy faj-e meg a szam, mert ha igen akkor o holnap megmaszirozza az ovevel. Aztan egyszer csak hirtelen irta, hogy "ugye tudod hogy mi nem johetunk ossze?"

Kerdeztem miert, es azt irta hogy azert mert o mar mast szeret, de nem akarja elmondani hogy kit. Tobbszor is csinalr mar ilyet, de mindig csak viccelodott. Mert aztan bevallotta hogy engem szeret senki mast meg ilyenek. Bar akkor nem beszeltunk talit, es elobe nem tudta volna bevallani hogy csak viccelt szoval inkabb leirta fb-n. De ez most mas volt. Most nem mondta hogy csak viccel. Tul komolyan irt mindent, es nagyon felek hogy komolyan is gondolta. Na de ezek utan kerdezte, hogy holnap meg azert at johet-e, mondtam neki hogy igen. Azota nem nagyon ir...felek. Nem tudom mit akart most ezzel el erni.


Vajon csak viccelt most, es vegre mar ossze szedte magat es holnap elobe akarja elmondani hogy ez az egesz csak vicc volt es valojaban szeret? Szerintetek? Mit irjak most neki?



2016. jan. 1. 22:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, az ki maradt, hogy most meg par oraval kerdeztem tole, hogy szeret-e, ez azt valaszolta hogy igen. Es meg kerdezte hogy en szeretem-e ot..:)
2016. jan. 1. 22:07
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha pozitívan gondolkodunk az sem kizárt hogy holnap meg akar lepni esetleg. :) Nekem erről ez jutott eszembe, de sosem tudhatod, szerintem azért légy éber. :)
2016. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
TUTIRA SZ.PAT!Hagyd a pic.ába.Mondd meg nrki,hogyha téged tényleg szeret akkor küzdjön meg érted és ne szórakozzon.Ha tényleg szeret,akkor happy end.Ha meg nem szeretett,akkor is,mert legalább nem tudott kihasználni.That's all.
2016. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem nagy az esély rá,hogy megint csak viccelődni akar,és talán azt akarja hogy te mondd el neki mit érzel.Szerintem ne add könnyen magad,várd meg a holnapot,beszéljétek meg milyen filmet néztek meg,és várj türelemmel,és egyenlőre ne legyél rámenős.Várd meg amíg túllép a zavarán.:)Valószínűleg holnap már kialakul valami.:)
2016. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 EasyCiS ***** válasza:

Szia!

Ezt igy ennyibol nehez megmondani. Tudom milyen erzes, en is ateltem. Azt h utana mi tortent azt most inkabb nem emlitem. Remeljuk, komolyan gondolta... De furcsa lenne.. Ilyeneket csinal veled, "Es nem szeretne? " De hajra :)

2016. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Neeeeee még mindig nem jöttetek össze? :D szerintem csak viccelt és holnap fogja elmondani az igazat es megcsókolni vagy valami.nyugi. holnap ugyis kiderul. Velem mar amugy beszeltel privibe.:) :D 16/l
2016. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hat sajnos meg mindig nem. De uuu leirta, hogy belem szerelmes. Elkuldott egy csomo kepemet ami fent van facen rolam, mindegyikhez valami nagyon cukit irt. Es most annyira boldog vagyok. Beszeltuk a csokot holnapra szoval mar tuti meg fog tortenni. *-*

Elmondta azt is, hogy csak kivancsi volt a reakciomra amikor azt irta hogy mast szeret. :DD

2016. jan. 1. 23:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Na akkor hnapra már tudod is a programodat, hajrá ;)
2016. jan. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2016. jan. 1. 23:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Uuu ez nagyon edi*-* legyszi ird majd ird le h mi tortent :)
2016. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!