Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első csókotok, mit csináltatok az előtte lévő pillanatban?

Figyelt kérdés
Első csókos sztorikra vagyok kiváncsi :) nektek milyen volt

2015. szept. 3. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy konkrétan előtte mit csináltam azt nem tudom. A lány a falnak dőlve állt, én átkaroltam, közel hajoltam hozzá, elég bénára sikeredett a csók, életünk első csókja volt, mindkettőnknek, és sikerült megharapnia valahogy a nyelvemet, annyira hogy néhány napig éreztem, mert megijedt az érzéstől, vicces volt, főleg így utólag :D
2015. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Még nem csókolóztam. XD
2015. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azthiszem pont jóllakott voltam,mert akkor ettem meg az uzsonnát az ovodában.. Fogalmam sincs,hogy keveredtem össze azzal a lánnyal.. A csók nem tartott sokáig.. A làny szemei kikerekedtek,aztàn elfutott... :-D

22F

2015. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előtte éppen a lánnyal sétáltam :D

Majd szóba jött a csók (persze említés nélkül), és mondta hogy tegyem meg..aztán megtettem :D

Azt hitte csak viccnek fogom fel, de tévedett :D

Pár nap híján voltam 18..


18/F

2015. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Hat nekem ilyen alap beszelgetos, romantikus csok volt:D Parkban ultunk, elcsendesedtunk, egymas szemebe neztunk, a fulem moge turte egy tincs hajam, adott egy puszit, ujra a szemembe nezett, kozeledett es becsuktuk a szemunk :D Isteni volt :3

En 15 voltam, o pedig 19:)) De dicsekedhetek, hogy egy olimpikonnal csokoloztam eloszor :DDD 16/l

2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En 14 voltam o meg 16.csak baratok voltunk.kicsit iszogattunk es elkezdtunk poenkodni egymassal es szivtuk egymas veret.utana este adott egy puszit az arcomra es megkerdezte,hogy mitszolnek ha egy kicsit arebb adna ezt?en meg mondtam,hogy probalja ki es megcsokolt:D
2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!