Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Szerintetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek egy kamasz (16-17 éves) srác tud szerelemből szexelni?

Figyelt kérdés
Főleg srácoktól kérdezem. Titeket irányított ennyi idősen a szerelem, vagy ebben a korban ez még csak testi vágyakról szól/szólt nektek? Lányok is írhatnak véleményt!
2016. jan. 1. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elég érett hozzá akkor igen
2016. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy tudnék szerelemből is. 17F
2016. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze.1000 fele modon egyutt lehetsz egy lannyal,de akkor is az a legtokeletesebb ,ha szereted.

16/F

2016. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Egyértelműen szerintem bár ez elég ritka. Én 13 évesen jöttem össze a barátommal 14 évesen már "együtt voltunk" ő 16 éves volt... 100% biztos voltam benne, hogy ez szerelem. Hát biztos, hogy az volt mert már 6 éve együtt vagyunk és úton a kis babánk is.

Szóval természetesen van szex szerelemből is :)

2016. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver válasza:
Elég üresfejűnek vagy agymosottnak kell lenni, hogy csak az állatias üzekedés érdekeljen egy serdülőt. Én pl jóval 20 éves korom után szeretkeztem először, de sokszor voltam szerelmes tinikoromban is.
2016. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát 16 évesen eszembe se jutott volna az hogy nekem egyáltalán kapcsolat kell..17 éves koromra gondoltam úgy hogy kell nekem valaki, de nem csak ilyen dolgokra :)
2016. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!