Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg szeret vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg szeret vagy csak le akar velem feküdni?

Figyelt kérdés
Én egy 14 lassan 15 éves lány vagyok és nyáron megismertem egy 21 éves fiút aki segít a szüleimnek. Mikor kettesben voltunk akkor megölelt megcsókolta a nyakam és megkérdezte hogy lefeküdnék-e vele én nemet mondtam. Másnap rámírt és megkérdezte hogy mit akarok tőle azt mondtam hogy semmit csak barátságot ő azt mondta hogy ez lehetséges. Egy hét múlva megint meg kérdezte és nemet mondtam de ő azt mondta hogy nem fáj és hogy ő nagyon szeretné .
2016. jan. 3. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak engem szomorít el ha egy lány ilyen buta?

Egyébként meg a csavó szerintem nagy arc lehet :D remélem megfog dugni.

2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Most tényleg szeret vagy csak le akar velem feküdni?

Mondta, hogy szeret? Nem.

Mondta, hogy le akar feküdni veled? Igen.

Nem szeret, csak le akar feküdni veled. Továbbá férfi-nő barátság csak speciális esetekben létezik!

2016. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát, ha megkérdezi, hogy lefeküdnél-e vele, akkor szerinted mit akar? XD
2016. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Határozottan csak a szex hajtja a fiút. A korombelieknél már aránylag ritkán látom ezt a tendenciát, de nem egyszer előfordul, hogy a fiatal lányokat használják fel arra, hogy "könnyű prédát" találjanak aktuális szórakozásukhoz. Vigyázz magadra!


20 l

2016. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális az a srác, aki 21 éves létére egy 14 éves lánnyal akar "barátkozni"... Szerintem kerüld el minél messzebbről! Hidd el csak kihasználna!
2016. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Petyák válasza:
Megölel, megcsókolja a nyakad, és rádkérdez, majd másnap megkérdezi, hogy mit akarasz tőle... Ő mit akar Tőled ez a kérdés. Te passzív vagy, Ő kezdeményez, innentől Ő a kérdéses, nem Te! Azután győzköd Téged, hogy nem fáj, meg nagyon szeretné. Grrr... Csak le akar feküdni veled. Légy óvatos, kihasználhat! Ha igazából szeret, megérti a "nem" et, és nem próbálkozik rögtön tovább. No meg 21 évesen 14-15 évessel. Késöbb nem gond a korkülönbség, de ez most még "bűzlik" Ha sokat próbálkozik, és kezd kellemetlen lenni, szólj a szüleidnek. Nem ciki az ilyen, nagyobb baj, ha az ő befolyása miatt belemész a dologba úgy, hogy nem szeretnéd még a dolgot.
2016. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!