Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak a csajnak hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a csajnak hogy ne idegenedjen el tőlem?

Figyelt kérdés
Egy haverom ismerősén keresztül megismertem egy csajt buliban Szilveszter estéjén,akibe már az este beleszerettem.Volt bennem is alkohol de benne is kis mértékkel.És egész jól elbeszélgettünk,bókolgattam neki,udvarias voltam hozzá,igaz hogy nem nagyon tudtam megnevettetni..Később már hozzám is bújt meg puszilgatott.Aztán arra 3-4 óra fele teljesen elfáradtam és nem volt kedvem már tovább bulizni,majdnem hogy bealudtam,átkarolva a csajt.Aztán a csaj megunt vagy nem tom,elment tőlem látta hogy már nem törődöm vele és odament haveromhoz.Pedig igenis törődtem vele csak már kész voltam teljesen.Aztán másnap is volt buli,de már nem volt a régi,a csaj a haverommal volt egész este,alig beszéltünk egymással 2 szavat,olyan mintha összevesztünk volna vagy mintha teljesen elidegenedtem volna tőle.Pedig nagyon fontos számomra és nem akarom hogy rosszba legyünk,tovább akarom tartani vele a kapcsolatot,de nem tudom hogy irjam meg neki.Mivel nem beszéltünk most annyira és valahogy rá kéne irni facebookon.Amúgy a csaj ma ment vissza külföldre de jönni fog még az idén monndta. Hogy irjak rá facebookon hogy sajnálom hogy nem voltam valami jó állapotban és nem tudnam még jobban megismerni? stb.. és hogy fenntartsam a beszélgetést legalább még külföldön van tartsuk a kapcsolatat neten aztán ha hazajön akkor könnyebben menne megint a beszéd
2016. jan. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el sajnálkozni semmiért azt gagyi...

Írj rá hogy mozu vele, ismerd meg ki ő mi ő, és valami talit ha hazaér...

De azt most meg mondom ha olyan hogy 1 évben 1 hetet van ithon akkor már le is mondhatsz rólla.

2016. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

I: Nem kéne megalázkodnod előtte, mert még kevésbé kerülne közel hozzád "Hogy irjak rá facebookon hogy sajnálom hogy nem voltam valami jó állapotban és nem tudnam még jobban megismerni?" erre gondoltam a megalázkodást.

II: Szerintem nem szerettél bele, csak örültél neki, hogy végre egy lány észrevesz, aztán most nem tudod elviselni, hogy ez csak addig tartott.Azzal meg nem számoltál, hogy annak a lánynak más igényei vannak, ezért kikötött a haverodnál.

2016. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Mért lenne megalázkodás hogy azt írnám neki hogy sajnálom h nem voltam valami jó állapotban és hogy semmirevaló voltam? mert ez igy igaz.Egy ideig ment a beszélgetés aztán kész voltam már majdnem hogy feküdtem az asztalon. és 2. pont alatt amit irtál hogy végre egy csaj az nagyon igaz,és hogy most nem birtam elviselni hogy elmegy.. De akkor is ha már igy adta magát nekem akkor simán lehetnék vele legalább egy éjszakára vagy többre
2016. jan. 3. 19:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy haverom visszafogottabb gyerek mint én,de viszont jobban néz ki tőlem szerintem.
2016. jan. 4. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!