Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Most járjak vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Most járjak vele? Engedjem? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu,aki tolem igen messzi lakik,de en neki is tetszem es mar olyanokat beszel hogy megszeretne csokolni,en azt sem tudtam meg mit mondjak de igent mondtam,eletem elso csokja lesz,megengedjem?Aztan biztosan hogy majd rakerdez hogy leszek e a baratmoje?Mit mondjak?En maximum 2 vagy 3 hetente tudnam latni,vagy annyiszor se.Akkor mit mondjak neki?Mondjam ezt el?Napok ota rosszul erzem magam mrrt felek ettol,meg nemtalalkoztunk de ismerjuk egymast.
2015. okt. 29. 08:48
 1/2 anonim válasza:
Egy kicsit gyorsan belevágott a lecsóba :D ha elmész egy találkára sokat nem veszithetsz de ez a távkapcsolat húzós lenne
2015. okt. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Engem mindenki figyelmeztetett hogy ez veszélyes, plusz a távkapcsolat szinte sosem működik. Nyilván nem véletlenül mondják...

Mindenek előtt szerintem a szüleiddel kellene ezt megbeszélned. És mindenképpen nyilvános helyen, sok ember jelenlétében találkozzatok a sráccal.

2015. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!