Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki szerelmes, de elfontja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Én nagyon visszahúzódó lány vagyok, és nem voltk omoly párkapcsolatom... Eddig akárhányszor közeledett felém egy srác, mindig leráztam, mert valamiért féltem ettől az egésztől..

Aztán mostanában megint ismerkedni kezdtem, egy társkeresőn keresztünl... sorba jöttek a fiúk, hogy találkozzunk... Mindig úgy éreztem ,hogy amíg egy fiú nekem barát, addig én teljesen nyílt és közvetlen vagyok, de amint komolyabbra fordulnak a dolgok már egyből bezárkózom, és csöndes leszek. Olyan érzésem van , mint ha nem lennének érzéseim...semmilyen....

Aztán most megismertem egy fiút, akivel először csak barátok voltunk... aztán mindketten kezdtünk többet érezni, mint barátság, ezért belevágtunk és összejöttünk... És ahogy összejöttünk, egy pillanat alatt bezárkóztam... És mint ha nem szeretném egyáltalán... De tudom, hogy ha meg vége lenne ennek a kapcsolatnak, akkor megbánnám és mégis akarnám...

Volt már ilyen ,hogy azt hittem, nem vagyok szerelmes a fiúba, szakítottam vele, és egyből újra éreztem azt, amit először, hogy én nem tudok meglenni nélküle, és megvagyok bolondulva a szerelemtől...

Tehát én szerintem az lehet itt a bökkenő, hogy elrejtem az érzéseimet... Szerintetek ez lehetséges? És hogyan tudnám felszínre hozni?


2016. jan. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen megertem ugyanis en is ilyen vagyok es nekem is boven ido kell mire kepes vagyok belemenni egy kapcsolatba... Es az ido.. Mond el ezt a fiunak is es ha o is szeret akkor megerti hidd el,mert velem is ez van most es en elmondtam es mindketten varunk meg... :)
2016. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is elfojtom az érzéseket. Pláne a szerelmet, azt nagyon. Nem is tudok az lenni. :3 Mondjuk én direkt teszem, mert számomra az egy undorító érzés. Neked azt kell tenned, hogy nem nyomod el, egyszerűen hagyjad, hogy átjárjon. Ennyi.
2016. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. A legtöbben elfojtják a érzéseiket, ha a szerelemről van szó.
2016. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes az nem tudja elfojtani. Inkább több idő kell nektek egy komoly kapcsolat kialakulásához.
2016. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!