Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin ajánlatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin ajánlatos először csókolózni, hogy ne legyek könnyűvérű, de prűd sem?

Figyelt kérdés
Ugyanez a kérdés vonatkozik a szexre is. Mennyi időnek kell eltelnie min.? Ki mit gondol?
2011. jan. 15. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Csók az elsö randin is lehet nem attól leszel könnyüvérü, hanem hogy a szexet is randikban szàmolod... :)

inkàbb hónapokban kéne

2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5.randi 3.hónap szex
2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy a szerelem nem matek. De ha feltétlenül számhoz akarsz mindent kötni, akkor a randi helyszínétől függően 2-3. a csók, és legkorábban fél év után szex.
2011. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 3. randi és minimum 2hét ismertség után :)

A szex.. az más kérdés arra nincs szabály. A lényeg h a véleményetek egyezzen, ha nem, akkor tudjatok várni a másikra.

2011. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25 éves pasi vagyok...Én a csókot direkt húzom a 3dik taliig...a sexet meg kéthéten belül lerendezem....sajnos....

Én a helyesnek a 3dik napon csók és vagy másfél hónap után szenvedélyes sex vagy hónap után!!!

Az a nő aki két hét alatt megadja magát az általában könyűvérű és ha neked könnyen adja magát akkor másnak is!!!

2011. jan. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogyhogy ajánlatos? ki ajánlja?


csináld, ha szeretnéd, ha jól esik! ha nem leszel nyomulós, vagy rámenős, csak sodródsz az eseményekkel, akkor nem sülhet el nagyon rosszul. amire meg nem vágysz, azt ne tedd! ha úgy érzed, még nem akarod megcsókolni/lefeküdni vele, akkor ne csináld. ne úgy fogd fel ezeket a dolgokat, mint szolgáltatást, a fiúnak, ebben két ember játszik, és akkor jó, ha mindkettőnek jó! a csók, a szex a lánynak is élvezet, ne csináljunk úgy, mintha jótékonykodnánk a pasival...

2011. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy attól is függ .

Ha 12-15 vagy akkor 6-3 év a szex :)

2011. jan. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!