Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hisztek benne? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne? Szerintetek letezik igaz szerelem?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, a baratommal(18) masfel eve vagyunk egyutt, meg mindig nagyon szeretjuk egymast! DE EGYRE JOBBAN IDEGESIT A TUDAT, hogy mivan ha majd kesobb lesz neki mas? Mivan ha elhagy valaki jobbert? Vagy csak siman ram un es kiszeret belolem? Vagy mivan akkor ha rajon, hogy ennyi idosen csajozni kell stb.. Mindenkit megkurni stbstb. en vagyok neki a 2. Akivel lefekudt (reszegen egy random csajjal fekudt le legeloszor)

Nekem is o a 2.

Az a baj velem hogy megrogzottul felek attol, hogy elhagynak es KEPTELEN vagyok a jelennek elni.. Ertitek? Jovore koltozom fel pestre,(csaladi okok) baratom is szeretne jonni.. De neha en magam is erzem hogy elni akarok.. Bulizgatni (az a baj nem nagyon enged el egyedul bulizni, es en sem ot)

Neha mar megfolytjuk egymast de kozben megs tudnek nelkule letezni. Nagyon szeretem.

De van ilyen fiatalon vegsokig tarto kapcsolat? Es folyton gerjesztem a vitat, mert mindig azon agyalok ,hogy EGYSZER UGYIS VEGE...


2016. jan. 4. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem hiszek az igaz szerelemben. Átverés az egesz
2016. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nők... tök jól megvannak,de egyre jobban idegesíti,hogy mi van,ha lesz neki más.


Komolyan csak én nem értem? :D

2016. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
először is, megfojtani pontos j-vel szoktuk egymást, a folyó folyik ly-nal :D de hogy ne jelenthessetek offolás miatt azért a kérdésre is válaszolnék. sajnos ha valaki valamit nagyon sokszor mondogat az be is fog következni. bízni kell abban, hogy ez nem fog megtörténni, lelkesedni kell mindig a másik iránt...stb... ha ez nem megy kár eröltetni...
2016. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ! :)

Bocsánat a helyesírás hibáért, telefonról gépeltem gyorsan, nem figyeltem ennyi.

2016. jan. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!