Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tényleg belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg belém szerelmes? (leírás) Kérek tanácsokat is mit tegyek!

Figyelt kérdés
A barátommal Ádámmmal év végén lettem jóba. Nyáron együtt voltunk a haverjainkkal bandázni, nagyon sokat voltunk együtt. Nyár elején telószámot is cseréltünk. Egyszer megkérdezte,hogy átjöhet-e nálunk? Átjött 2-szer is. Elmentünk bandázni de senki se volt kint, így csak ketten voltunk, de megjött osztálytársam Kami, akinek szintén tetszik Ádám. Ádi meg miután haza mentünk, írt nekem hogy el megyek-e vele randizni? Én elmentem, (am csak beszélgettünk a szerelemről), randi után meg megölelt.:$ És nyáron még vagy 10-szer. Suliba is jóba vagyunk, ott is ölelt már meg párszor. (A többi lánynak is ő tetszik!!) Mellém ültette a tanárnő és óra közbe megfogta a kezem. Haverom Tomi, mondta nekem, hogy Ádi neki azt mondta hogy szerelmes belém! Infón pl mellém ült ott is megfogta a kezem Kami láttára. Együtt járunk haza. Még most is. De szerintetek tényleg belém szerelmes? Én nem tudom..

2016. jan. 6. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. Ez az. Tetszel nekije. Most te is lépkedj felé, bár ő jól csinálja. De néha hívd el te is valahova! Úgy illik és úgy szép az. Sok sikert! :)
2016. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a tanácsot :)
2016. jan. 6. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy bejössz neki, azt nem kockáztatom meg, hogy szerelmes beléd, de az tuti, hogy tetszel neki, és tudod: tetszésből könnyen lehet szerelem ;)

jó lenne, ha adnál neki te is jeleket, hogy bejön neked, mert ha sokáig nem csinálsz semmit, még azt hiheti, hogy nem jön be neked és továbblép

sok szerencsét!

2016. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! És be is tartom :)
2016. jan. 6. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp viszonozd, ha ő is tetszik neked. Nagyon szar ám megerősítés vagy visszajelzés nelkül csinálni ezeket fiúként...
2016. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem szerelmes beléd ,te is közeledj hozzá ha neked is tetszik ,szorítok!
2016. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) <3
2016. jan. 14. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!