Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akibe 1 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseh Juli kérdése:

Van egy fiú, akibe 1 éve szerelmes vagyok, de ő nem érez semmit és elment másik suliba. Érdemes küzdeni? 14/L

Figyelt kérdés
Átment másik suliba Győrbe, én viszont Mosonmagyaróváron élek. Ő is itt él csak a suli van Győrben. Nem hiszem, hogy ő érezne bármit is, de nem akarok és nem is merek kezdeményezni. Vagdostam is magam miatta... Próbáltam elfelejteni, de nem ment sehogy sem. Ráadásul van egy szám, ami rá emlékeztet és imádom azt a számot. Mit tegyek? Mit ajánlotok?

2016. jan. 5. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, majd lesz más. Főleg, ha ő nem érez semmit. Ne erőltesd.
2016. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak a suli más,ez esetben szerintem jó lenne ha megpróbálnád vele mert írtad hogy vagdosod magad ami nem jó,ha szívednek ennyire fontos az a fiú akkor szerintem próbáld meg,csak az a gáz hogy te lány vagy és nem érdemes a lányoknak a fiúk után "futni" de ha ennyire kell neked akkor semmi akadály,menny és mond meg neki hogy megőrülsz érte.Javaslom hogy hagyd abba a vagdosást meg minden hasonló dolgot mert semmin nem változtat csak sajnáltatod magad ahelyett hogy a jelenben élnél,van is egy ilyen lány ismerősöm..na mindegy..Tehát ne vagdosd magad ne meséld be magadnak hogy ez jó,mert nem az,pszichológiát tanulok és már tudom hogy mi történik éppen veled lélekben,ne a múltat vizsgálgasd hanem azt nézd hogy mi van ma és használd ki a lehetőségeid!
2016. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amint írtam, próbáltam hagyni a fenébe de nem sikerült... Viszont attól félek, hogy ha megírnám neki, hogy találkozni szeretnék vele akkor biztos, hogy nem jönne el, ha pedig telefonon mondanám el neki akkor szólna az osztálytársaimnak ami szintén nem jó megoldás. Arra gondoltam, hogy kivárom a nyarat, de nem tudom, hogy a gimiben mennyire lenne időnk egymásra(ha igent mondana)főleg, hogy kollégiumos leszek...
2016. jan. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!