Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokan tudnak a kérdésemről....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tudnak a kérdésemről. Akit érdekel a folytatás annak elküldöm. Többi lent! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Ki írtam egy kérdést még 2015-ben, az egyik fiú osztálytársammal kapcsolatban. Bevallom, így visszagondolva tényleg nagyon cuki szerelmes történetünk van ezzel a bizonyos fiúval. A kérdésemnél ezt egy páran le is írták, és privát üzeneteket is kaptam, hogy milyen édes ez az egész és tuti összejövünk. Sajnos ez nem úgy alakult, ahogy rajtam kívül még sokan gondolták. A fiú minden ok nélkül megharagudott rám, és a suliban sem szól hozzám. Nagyon rosszul esik most ez tőle, fogalmam sincs mit tehettem hogy ezt kapom, vagy hogy mit tehetnénk hogy minden olyan legyen mint akkor volt, amikor azt a kérdést ki írtam. Szeretném ezt folytatni vele, és akárhogy is, de helyre szeretnék hozni mindent. Kérlek valahogy segítsetek nekem. :)


Aki még nem olvasta volna a hosszú-hosszú kérdésemet, az most itt megteheti: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Előre is elnézést a hosszú kérdésért, de higgyétek el, megéri elolvasni :)


Akit érdekel a folytatás, és a részletek az válaszoljon ide, vagy írjon privit, de kérlek írjátok oda a nemeteket és a korotokat is! :)

Köszönöm.



#harag #szerelem #édes #2015 #szerelmes történek
2016. jan. 6. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mi lehet vele, de a fiúk néha szoktak ilyet... Én nem értem. :D A lényeg, hogy úristenénisakarokilyet és légyszi írd majd meg, hogy folytatódott. :) 14/L
2016. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj vele,mond meg neki hogy hiányzik és nem tudod mit tettél,de szereted és jóvá akarod tenni...A sztori meg egy szerelmi analfabéta fiú szívét is megdobogtatta... 16/f
2016. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs lehetosegem arra hogy ezt eltudjam neki mondani
2016. jan. 6. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről. Osztálytársad, akkor csak akad rá lehetőség. Illetve továbbra is marad az internet adta lehetőség, ha írnál neki, szerintem válaszolna. És ahogy már írták előttem, mondd el neki, hogy eltávolodtatok, nem beszéltek és nem tudod miért van, mert szeretnéd folytatni.

El fog gondolkodni, még ha meg is bántottad valamivel. Sok sikert! :)

2016. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon édes a történet, tudnád folytatni, kérlek :) 14/L
2016. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha nem akar szemlyesen beszelni veled es esetleg ha irnal neki o megsem ir vissza akkor meg kene kerdezni egy haverjat h mi a baja.

Szerintem elmondana vagy legalabb gyozze meg arrol h beszelje meg veled h megis mi a baj.

Amugy ez a halalom h nem koszon a fiu kozbe te semmit nem is csinaltal...-.-

Irj legyszi privibe nekem h irtal e neki vagy van e valami fejlemeny:D

2016. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ki irom ide is, hogy meg 6.-an este ram irt es osszejottunk. Epp most lesz ket napja, hogy egyutt vagyunk!!

:D

Szeretjuk egymast. Nagyon. Es kiderult, hogy valami kis feltekeny idiota csaj kavart be, de hala az egnek a fiu erzesei erosebbek voltak. Szoval egyutt vagyunk es minden okes!! :):)

2016. jan. 8. 22:01
 8/10 anonim válasza:

Nagyon orulok Nektek!!:D

Amugy ismeros a dolog, az en regi kapcsolatom ugy ment tonkre h jott egy gonosz r*b* akivel raadasul utaljuk is egymast... a baratom szinte tobbet volt vele mint velem, aztan sok szenvedes utan szakitottam:/

Annyira jo h ti ezen tulleptetek:')

2016. jan. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :D

En is nagyon orulok :')

Uhh sajnalom hogy neked is alakult :(

Tudod, sok a feltekeny r*bi, akik nem birjak elviselni hogy Te boldog vagy azzal a bizonyos fiuval. Pl. biztos vagyok benne, hogy a mi esetunkben is ez volt a gond. Mivel annyit elmondott a fiu, hogy egy csajtol hallott dolgokat aki a sulinkba jar es en is ismerem. Az a nagy igazsag, hogy a fiu tenyleg nagyon helyes es jol nez ki, biztos sok lany almodozik rola. Amig nem voltunk egyutt, addig is volt egy par csaj akinek o bejott, meg irogattak neki fb-n..

Bar sose volt eselyuk nala. :D

Most meg mar meg annyi sincs, mint eddig volt. :D :D

2016. jan. 9. 07:37
 10/10 anonim válasza:

#6-os vagyok

Na hogy alakult a kapcsolatotok?

Most is egyutt vagytok meg?

Nagyon erdekelne:)

Az is jo ha privatot irsz

2016. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!