Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetne egy a sorsunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne egy a sorsunk, ha (folytatás a kiegészítőnél)?

Figyelt kérdés
van egy fiú.nagyon vonzódom hozzá.a szembe-szomszédom,heti 2x-er megyünk egy buszon,és egy uszodába külön-külön járunk edzésre.sosem beszélünk egymáshoz.de nekem nagyon-nagyon tetszik.hogy lehetne egy sorsunk? (ő úszik,és jöőre én is ahhoz az edzőhöz fogok járni,de nem a fiú miatt).

2015. máj. 20. 17:12
 1/8 anonim válasza:
Kezdeményezz beszélgetést, úgy megtudod, hogy milyen a személyisége és hogy vannak-e közös pontjaitok az úszáson kívül.
2015. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hogyan?leszólítom a zsúfolt buszon?hát..nem is tudom.én nem vagyok ennyire merész. :)
2015. máj. 20. 17:22
 3/8 anonim válasza:

Valószínű nincs elég önbizalmad.

Próbálj előbb facebbokon ráírni, ott beszélgetni hogy jobban megismerd. Utána jöhet a személyes beszélgetés.

Vagy próbálj meg merész lenni és szólítsd le, csak nem esz meg :D

2015. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:D


De az van,hogy csak annyit tudok róla,hogy a szembe szomszédom és hogy egy buszon + fürdőben utazunk/vagyunk.A nevét nemtuom. :/ :D

2015. máj. 20. 17:32
 5/8 A kérdező kommentje:
*tudom
2015. máj. 20. 17:33
 6/8 A kérdező kommentje:
nehéz ügy...
2015. máj. 20. 17:36
 7/8 anonim válasza:
Hát vagy megszólítod most mert idegennek annyira nem mondhatnak, vagy athívhatjatok a csaladjukat vacsizni es akkor őt is megismered (mondjuk ezt en nem így tálalnám a szüleimnek) vagy majd jövőre ha egy csoportba jartok uszni akkor is tudtok beszélni.
2015. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet.köszi. :)
2015. máj. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!