Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszettem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Volt 1 gyönyörű és kedves csaj az osztályba. Tornaórán akárhányszor egymásra néztünk elmosolyodott. Kedves volt velem segített meg minden ilyen;d Csak az a baj h kicsit ribi a csaj .. Állandóan bulizik el jár erre arra... Én meg pont az ellentétje.

2015. aug. 1. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetseges. kiveve, ha nem voltal az egyik "kiszemeltje"
2015. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az volt még a baj h a csaj 10/9 én meg 10\6 :/
2015. aug. 1. 22:07
 3/9 anonim ***** válasza:
És ezek a pontozások kit érdekelnek? Most őszintén, kb. semmit nem jelentenek...
2015. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom csak így akartam érzékeltetni hogy milyen sok a kűlső alapján a külömbség
2015. aug. 1. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát és? Ha normális, akkor nem számít (annyira) a külső... #~3
2015. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bulizik, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ribi is. Ha meg ribi, akkor valószínűleg szinte bárkivel így viselkedhet, csak hogy növelje mondjuk az egóját. De lehet, hogy szimplán kedves volt veled. Ha csendesebb srác vagy, akkor meg úgyse illenél össze egy ribivel.
2015. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát mostmár mind1.. Ma lett pasija:/ És nekem meg nem volt önbizalmam és bátorságom megkérdezni
2015. aug. 1. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha ribis típus, akkor nem lettél volna boldog vele, plusz valószínűleg nem téged választott volna, aki bulizós típus, az rendszerint olyan srácot választ, aki hurcolja őt ide-oda. Így legalább nem futottál bele egy pofonba, hogy nem kezdeményeztél. Meg fogod találni te is a neked való lányt, csak lehet, hogy nehezebb lesz.
2015. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg ismered és olyan amilyennek mondtad, akkor ne sajnáld hogy nem jött vele össze
2015. aug. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!