Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok bele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés
Van egy fiu az osztalyban, egesz jol nez ki. Oran neha bamulom, mindig visszanez de szerintem hulyenek is nez. Ha kimegy az osztalybol batrabban beszélek es hulyulok. Más fiúkkal beszélek de vele nem merek. Van sajat wifije es mindenki elkerte de en nem merem .
2016. jan. 6. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Csak szimplán bejön neked. Az még nem szerelem ha zavarba vagy előtte és szerinted egész jól néz ki. Az egész jó amúgy sem túl nagy dicséret.
2016. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Naná, hiszen van saját wifije. Ki ne volna szerelme beléje?
2016. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos kéne a wifje ami=mobilokat
2016. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert elég jol néz ki. Mindig sunyiba bamulom😳
2016. jan. 6. 19:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Jo a wifi nem erdekel nem szoktam telefonozni suliban
2016. jan. 6. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez csak tetszes.... ha tetszik egy virag, leteped. ha valoban szereted a viragot, gondozod, és ápolod.
2016. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
valszeg nem de akk is csak te tudod eldönteni:)
2016. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem. Ha szerelmes leszel tudni fogod... Mikor alig kapsz levegőt ha a közeledben van, és izzad a tenyered, és nem tudsz rendesen enni napokig, és mindig rá gondolsz, amikor hülyeségeket beszélsz ha ő is ott van, amikor a gondolatával alszol el, és azzal is kelsz... Na az a szerelem. De ne legyél szerelmes mert; szerelem = fájdalom.
2016. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak hogy legy valami pozitív számodra...a fiú mindig(?) visszanéz vagyis az nem jelenthet rosszat mert ha lapulva bámulod azt jelenti hogy ő keresi a te tekinteted
2016. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!