Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyerjem el a szeretetét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el a szeretetét?

Figyelt kérdés

Ma elmondtam egy lánynak, hogy mit is érzek iránta, viszont Ő nem viszonozza egyelőre. Elmondtam neki, és azt mondta, hogy ne várjam el, hogy most azonnal szerelmes legyen belém. Persze, nem is így gondoltam, hogy ezután minden boldogság, etc. Hogyan nyerjem el szerintetek a szerelmét, még más meg nem teszi? A lehető leggyorsabb módszert szeretném.


17 mindketten:)


Ezzel ellentétben mindenkinek kellemes napot kívánok továbbra is:)



2016. jan. 8. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lassan közeledj hozzá, legyél kedves, alázatos. Udvarolj neki és legyél kitartó :)
2016. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne csinálj semmit attol még h kedves vagy hozzá nem lesz beléd szerelmes,inkább probálj meg vele sok időt tölteni add magadat de ne hidd h meg tudod változtatni az érzéseit
2016. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm.:)

Második: Te személyesen nem ismered ezt a lányt, nem az a mostani hamar megadom magam a másiknak, hanem egy nagyon makacs lány. Egy barátom 2 hónap beszélgetés után tudta elhívni randira, de még akkor is elutasította. De lassan beleszeretett a lány, de azóta a fiú már kiábrándult. Viszont én nem ilyen leszek, én kitartó leszek:) Csak arra szeretnék rájönni mit csinálhatott, a barátom is vele. Szóval, szerintem amit az első leírt azzal szerezte meg a lány szerelemét:)

2016. jan. 8. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!