Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert bamul folyton a srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bamul folyton a srac?

Figyelt kérdés
Tetszik a sulibol valaki es en meg is tettem az elso par lepest (rairtam fbon)tok jol elbeszelgettunk de azota nem keres meg semmi nem beszelunk..ha meglattuk egymast akkor koszontunk egymasnak de mostanaba probalom inkabb elkerulni de latom hogy mindig bamul.de ha semmit nem akar tolem akkor miert teszi?multkor meg raneztem hogy talan koszon(persze akkor is bamult) erre elnezett masfele
2016. jan. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet azt várja, hogy te keresd, vagy ilyesmi. Ha én keresek valakit, ő meg nem nagyon keres engem, én általában feladom, nem írok neki többet. Melyikőtök írt többször a másiknak?
2016. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejöhetsz neki, de beszari.
2016. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igazabol egyforman irtunk..o kerdezgetett tobbszor meg kb elmondta az egesz eletet suliba meg mintha nem is beszeltunk volna
2016. jan. 9. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
hivd el valahova
2016. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem hulyenek nezne😂😟 egyeb véleményeeek???
2016. jan. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!