Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Az osztályomból egy lányról fogok írni... Amikor a legjobb barátnőjével beszélgetek, akkor elkezd velem foglalkozni és kérdezősködik, viccelődik. Meg néha elkezd piszkálni és amikor odanézek, akkor a szemembe néz és elmosolyogja magát. Legutóbb hamarabb ott voltam az iskola előtt senkit se engedtek be és csak 2-en voltunk az osztályból. Odajött hozzám és csak mosolygott. Az én véleményemet kérdezi, amikor valamit újítani akar magán. Pl.: Milyen legyen a körme. Meg néha fényképet csinál rólam, aztán elküldi facebookon, végül elkezdünk beszélgetni. Arról kérdez, hogy miért nincs barátnőm, milyen barátnőt szeretnék, meg miért nem próbálok ismerkedni.


Aki azt írja, hogy azért néz mert ronda lennék, mondta, hogy aranyos és helyes vagyok... 14/F ÉS bocsánat, hogy hosszú lett, csak meg vagyok zavarodva, hogy most mi van, mert csak velem csinálja ezt.



2016. jan. 9. 11:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és volt olyan, hogy nagyon közel jött hozzám és arról beszélt, hogy milyen lenne, ha járnánk. ( Olyan közel volt, hogy a kezem a fenekét súrolta, nem szándékosan... És ez gyakran van, hogy olyan közel jön. ) Gyakran szokott hátranézni és a szemembe néz és amikor odanézek, akkor elfordul.
2016. jan. 9. 12:02
 2/5 anonim ***** válasza:

hajrá bro! ennél több jelet nem is adhatna le ;)

és ez még kicsit sem hosszú és ha az, kit érdekel? máskor az lenne a baj h sz art se írtál.

2016. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sok sikert ;) ne tétovázz tovább,nincs mit veszíts.Még,ha vissza is utasít (amit kétlek) meg fogsz könnyebbülni.A legjobbakat kívánom ;)
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
érezhet az is aki nem mutat feléd semit nah..
2016. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor ne írj ide, főleg olyat ne amiben azt hiszed hogy kioktattál. ,,nah"
2016. jan. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!