Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaime12340 kérdése:

Titeket zavarna, ha a barátotok ugyanabba a lányba lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
De kb. úgy hogy életébe egy mondatot beszélt vele, és akárhányszor meglátja "ú de megdugnám".Szóval ja egy "kicsit" idegesítő.Mit tanácsoltok mit lehet tenni ellene? 14F

2016. jan. 9. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg(sok embertöl halom xDD) hogy a csajok megölik egymást 1 paliér 1 csajér ink othagya mind 2 pali a csajt és haverok lecnek xD de sztem aki kapja marja xDD
2016. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Már az is zavar hogy az egyik barátom felvetette hogy a végén összejönne azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok.
2016. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
ismeröseim ugy jártak hogy öszejötek egymás álmai nőével x'D, utána kiderült h a csajok is töbet éreztek a másik iránt és szó szerint cseréltek x'D
2016. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!