Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem bizarr, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bizarr, hogy egy 17 éves srác 5 éve ugyanabba a lányba szerelmes, akit soha nem fog megkapni?

Figyelt kérdés

A fiú senkivel nem járt, nem csókolózott még emiatt a csaj miatt. A lánynak most van barátja, előtte is volt, nem akar semmit a fiútól.

Oké, romantikus meg aranyos bizonyos szintig, de szerintem ez kicsit ijesztő... Szerintetek?



2015. máj. 25. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kitartó. Idővel majd belátja, hogy reménytelen a helyzet és talál valakit aki értékeli.
2015. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Belém nyolc éve szerelmes egy fiú és akárhogy próbálom a tudtára adni hogy nem szeretnék tőle semmit. Nem igazán fogta fel azóta sem.
2015. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem bizarr, a srac csak szimplan szerencsetlen, mint en (bocsanat ha ezzel megbantottam). Idovel vagy belatja, hogy semmi eselye, vagy ongyilkos lesz... Agy meg akar az is lehet, hogy osszejon, de ennek nem sok eselye van. Nem bizarr, nem ijeszto, de szerintem el kene felejetenie ennyi ido utan...
2015. máj. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen hős szerelmesek. Egyébként ez inkább szerintem már rajongás és imádat.

Leginkább valószínűleg az a baj az ilyen srácokkal, hogy ha tudják is hogy soha nem fogják megkapni a lányt akit szeretnének, másnak viszont esélyt sem adnak.


Azért azt is tegyük hozzá, hogy bár kevés ilyen van reményeim szerint, de azért a lányok közt is akad néhány olyan akinek jólesik ez a dolog és még csak véletlenül sem tesznek azért, hogy a srác tudtára adják, hogy esélye sincs. Meg ismétlem, mielőtt a csajok leszedik a fejem, van NÉHÁNY ilyen csaj.

2015. máj. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is már ötödik éve egy olyan srácért küzdök, akit sohasem kaphatok meg.
2015. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát szerintem (és most valószínűleg nagyon sokan nem fognak egyet érteni velem) egy kicsit sem bizarr vagy ijesztő... sőt én állítom h annak a csajnak inkább ezért kéne értékelnie amit a srác tett/tesz érte (mert állítom h ha emberünk nem teljesen gyökér akkor az alatt az 5 év alatt biztos voltak csajok akik elnyerték volna a tetszését de ő inkább kitartott amellett a bizonyos csaj mellett) mert az én felfogásom szerint "az ember nem azért értékeli amit a másik tesz mert szereti hanem azért szereti mert így értékeli amit tesz"... de ez csak egy ötlet/személyes vélemény részemről...
2015. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ez a normális , küzd a lányért. Ma pont az a rossz gyakran, hogy ha most nemet mond a lány akkor holnapra már egy másik kiszemelt van ...
2015. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!