Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még? Írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Írjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már nagyon rég óta ismerjük egymást.Mindig jóba voltunk nagyon.Kicsi korunkban rengeteget játszottunk együtt.Mostanában egyre többet beszélgettünk és megbeszéltük,hogy találkozunk.Találkoztunk is, ami eszméletlenül jó volt.Sokat csókolóztunk, megfogta a kezem és aztmondta, hogy szeret, viszont én nem mondtam, hogy én is őt, mert nem akartam elsietni a dolgokat.Akkor úgy látszott, hogy nem bántottam meg, viszont azóta nem nagyon beszélgetünk, találkozni nem akar, de a suliban nagyon aranyosan köszön.Ha írok neki, azonnal válaszol, viszont magától nem írna.Szerethet még?Vagy csak szívat? Írjak neki? Én 16 éves lány vagyok...ő pedig 17 éves fiú :D

Valaki tudna segíteni?


2016. jan. 10. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A fiúk sokszor megfejthetetlenek...

Nagyon jól tetted h nem sietted el mindennek meg kell h legyen a maga ideje

Lehetséges h a fiú kicsit szivatni akar h megérezd h mennyire fájt neki az h te nem viszonoztad azt a "szeretlek"-et

De hidd el az érzelmek nem múlnak el ilyen gyorsan:)

2016. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát remélem...

Köszönöm a válaszod :)

2016. jan. 11. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!