Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő már nem szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő már nem szeret? Mit irjak vissza neki?

Figyelt kérdés
A barátommal szakítottam. És gondoltam próbára teszem csináltam egy hamis profilt egy közsségi oldalon és írtam neki mintha egy igazi lány lennék,hogy találkozni akarok vele megszeretném ismerni és egy éjszakás kalandba is benne lennék ő ebbe az egészbe belement már a találka is megvan Ő persze semmit nem sejtve belement ebbe az egészbe! De közbe nekem is irkál hogy így meg úgy szeret,összetörtem a szivét !
2014. júl. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
ti nők...miért teszed próbára ha szakítottál vele? és ha szakítottál vele akkor miért ne mehetne bele miközben te még mindig elutasítod? de gondolom csak felejteni akar és azért ír neked mert ha mégis meggondolod magad akkor azt még jobban díjazná.
2014. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A barátommal szakítottam. És gondoltam próbára teszem csináltam egy hamis profilt.."


csak gratulálni tudok.

2014. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csúnya dolog...
2014. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha képet is tettél fel..az már jogsértő!

Evvel csak magad aljasítod le..

ÉS egyértelmü, h nem kelesz már Neki!Azért is kapott a másik profilra..alig várja,hogy elfelejtsen,1 másik nő ebben meg pont jól jön!

2014. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!