Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány osztálytársam. Körülbelül 1 éve megvan vele az állandó szemkontaktus naponta többször is, ritkán beszélgetünk, de mikor van rá alkalom akkor folyamatosan mosolyog, a hangja teljesen megváltozik, satöbbi. Múltkor a sulikondiba támaszkodott a fal mellett, és mikor ránézett akkor pödörte a haját, a lábai jártak, nézegette a körmeit, picit komoly volt a tekintete, mikor nem Ő rá figyeltem.

Másik eset, hogy nem olyan régen egymás szemébe néztünk kb. 10 másodpercig, majd Ő elpillantott, és a elkezdte rágni a száját, közben pedig bambult.. Osztályképen a fiúk ültek, a lányok álltak, és Ő például mögém állt be..

NORMÁLIS válaszokat küldjetek, köszönöm! :)



2016. jan. 10. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csöcsörészhettem az osztálytársamat pl nekem megengedte!Sztem csak játszik veled mert azt nagyon szeretnek, az már más kérdés hogy azzal is szeret!

Menny oda és kérdezz rá!Ha nemet mond akkor is semmi baj!Elrabolhatod meg stb!Ha nagyon akarod!

2016. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon feltűnő cselekedetek ezek arra, hogy le akar smárolni, amikor rágja a száját. A válaszom igen.
2016. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nem biztos h bejossze neki lehet h csak lortol....de az is leet h o csak igy tudja kimutatni az erzeseit.....
2016. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de egyébként még számtalan ilyesmi cselekedetre volt példa. Múltkor feltűnően a barátnőivel néztek engem, és mosolyogtak, satöbbi.
2016. jan. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!