Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem nagyon tetszik egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem nagyon tetszik egy fiu vajon bejövök neki? 16/L

Figyelt kérdés
van egy fiu nemrég ismerkedtünk meg. Mikor először találkoztunk nagyobb társaságba voltunk és mikor bemutatkoztunk utána végig flörtöltünk. beszéltünk facebookon, nagyon jófej volt de nekem úgy tűnt mintha csak én eröltetném.. nem akarok nyomulni, hogy érjem el hogy ő is kezdeményezzen? én 16l ő 18f

2015. jún. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nagyon jó maffiózó tásaságot, talán ők egy 10-esért megfenyegethetik, hogy ha nem kezdeményez ki verik belőle a szart
2015. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy birodalmat vezetek, elerhetem neked!

Amugy komolyra fordítva ha o magától nem kezdeményez akkor nem tudod erőltetni. Max annyit csinálhatsz hogyha egyszer kezdeményez akkor pozitiv benyomást keltesz h megjojjon az önbizalma es máskor is kezdemenyezzen

2015. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszii. még valami jó tanácsot tudtok??
2015. jún. 26. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Ne írj rá, ne beszélj vele.


Ha Ő rád ír akkor érdekled.


Sok sikert. 😏

2015. jún. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!