Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felhet egy fiu ennyire a csoktol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhet egy fiu ennyire a csoktol?

Figyelt kérdés

4 napja vagyunk egyutt a baratommal, es nagyon szeretjuk egymast. Igazabol o az osztalytarsam, szoval ez az egesz baratsagbol alakult at szerelemme. Mara is beszeltuk, hogy atjon..mert mar borzasztoan faj a szam, es meg kene gyogyitania az ovevel :D

De lemondta. Olyan idiotasagokat talal ki..mindegy is hogy mit. Es ez mar nem az elso eset. Tobbszor is elofordult mar, hogy beszeltuk a csokot de valami miatt sosem jott ossze..mindig lemondja az ilyen talikat.

Penteken egyutt jottunk haza a sulibol, es mikor hozzabujtam kaptam egy puszit a hajamra. Nagyon orultem neki :D

Legalab ehhez mar megjott a batorsaga. Tuti menne a csok is, csak fel..

Megigerte, hogy jovohettol kezdve minden nap hazakiser majd, ma viszont mar azt mondta hogy holnap se tudja meg gyogyitani a szamat mert dolga van..

Mondtam neki, hogy de egyutt jovunk haza nem?

Es mondta hogy de igen.

Szoval..nem tudom mi ez a felelem. Igazabol en is felek egy picit ettol az egesztol, de tudom hogy sikerulni fog, es ha megtortenik az elso csok akkor mar o is batrabb lesz, mert szinte minden igy kezdodott. En kezdemenyeztem pl azt is hogy megfogjuk egymas kezet. Aztan mar most o is siman megmeri fogni a kezem.

Lehetseges, hogy tenyleg csak fel ettol? Mit kellene tennem? Mindig megigeri, hogy meg gyogyitja a szamat...mar azt is mondta hogy az ove is faj es az ovet is meg kene gyogyitanom :D

De igy eleg nehez a dolog..

Talan ha holnap elobe mondom a szemebe, hogy faj a szam akkor megmeri csinalni? Vagy csokoljam meg en? Vegul is, neki is faj a szaja...:D



2016. jan. 10. 20:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ne beszéljétek meg ezt előre, mert akkor mint láthatod rágörcsöl és kitalál valami hülyeséget. Ha meg minden előjel nélkül megcsókolnád, nem sok ideje lenne ellenkezni. De az is lehet egyébként, hogy nincs valami kellemes szájszaga és ez miatt fél.
2016. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs szájszaga. Éreztem volna már :D
2016. jan. 10. 20:32
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor kezdeményezz te, bármi előzmény nélkül. :D Előző voltam
2016. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szerintem riasztó ezt előre megbeszélni, meg ilyen célzásokat tenni, hogy fáj a szátok...

Menne ez magától is :)

2016. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ő találta ki:D
2016. jan. 10. 20:45
 6/21 anonim ***** válasza:

"Mara is beszeltuk, hogy atjon..mert mar borzasztoan faj a szam, es meg kene gyogyitania az ovevel :D "


Ebben az estben a körzeti dokihoz kellene fordulnod.


Nem tudom,....nekem az jön le az írásodból, hogy túlságosan nyomulsz rá, és ettől Ő talán megijedt. Talán "erőszakos" is vagy vele. Szóval nem vagytok egy hullámhosszon.


De az is lehet, hogy van valakije és illendőségből nem mondja meg.

Ha továbbra is ilyen mamulya akkor inkább célszerű mást keresned aki egy kicsit "férfiasabb".

Amúgy mennyi idősek vagytok?

2016. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem nyomulok rá, és egyáltalán nem vagyok erőszakos, de ha már az is baj hogy ránézek, vagy hogy megfogom a kezét, akkor ne haragudj, nem fogom többször :) mert nyomulásnak számít :)

Csak akkor ő semmit nem tenne, de mindegy :)

A korunk lényegtelen, majd megoldom, köszi:)

2016. jan. 10. 20:49
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyszer mikor beszélgettek és elmélyül/elbambul vagy látod ,hogy nem igen figyel akkor esetleg elsőnek adj neki csak egy szájra puszit.

Én azt veszem észre ,hogy neked kell kezdeményezni ,mert minden bizonyára fél és azért ,mert az első lesz neki és nem tudja ,"mi és hány méter".

2016. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Naoto válasza:
Egy kapcsolatot nem kell siettetni, úgy lesz a legjobb, ha a maga tempójában halad. Lehet, hogy ez lesz az első csókja a srácnak, és kétségei vannak az elköteleződéssel kapcsolatban: lehet, hogy biztosra akar menni, azaz nem akarja odaadni magát, amíg nem bizonyosodik meg arról, hogy tényleg ideálisak vagytok egymás számára – és ezt most nem úgy értem, hogy nem bízik benned, ugyanis könnyen meglehet, hogy saját magában nem találja a választ. Biztosítsd a támogatásodról, éreztesd vele a szeretetedet, bátorítsd, amiben tudod, és esetleg kössetek olyan kompromisszumot, hogy nem hozod fel feleslegesen a témát, de cserébe kezdeményezzen ő, ha úgy érzi, hogy menni fog neki. :) (Megjegyzem, ha igazán szeretitek egymást, csók nélkül is minden rendben lesz, személyes tapasztalat. :))
2016. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk ültök egymás mellet... Tegyük fel... És megáll a duma, szembefordulsz vele, általában ösztönösen feléd fordul és akkor a kezed olyan az arca és nyaka közé teszed, olyan "csókolj meg" jelentéssel, akkor már nincs mit tennie, nem menekülhet! És akkor haaammmm!!!
2016. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!