Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek az első csóktól azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első csóktól azért mert lehet hogy elrontom. Nektek milyen volt vagy hogy? Pleas help! Köszi a válaszokat ^^

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha így rágörcsölsz, ahogy a kérdésben mutatkozik, akkor lehet, hogy elrontod. Lazulj el! Az már régen rossz, ha úgy mész el valahová, hogy "hű, ma fogok először csókolózni". Mert egy kicsit ez jön le.


Nem emlékszem pontosan. Leültünk egy padra, aztán jött magától. Figyeltem a lányra, hogy mit szeretne és ennyi. Nem voltam erőszakos, nem toltam a nyelvem rögtön a torkára, ahogy jött, úgy mozgattam gyengéden.

2015. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem az első csókot fogod elrontani

az első 10et

2015. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En voltam az az ember,aki nagyon ragorcsolt az elso csokra,sokat agyaltam rajta,hogy vajon milyen erzes,hogy kell csinalni.Aztan amikor benne voltam a helyzetben es tudtam,hogy a fiu meg fog csokolni,semmi feszultseg vagy izgalom nem volt bennem es ennel tokeletesebb elso csokot nem is kivanhattam volna. :)

Szoval nagyon folosleges tulgondolni,tenyleg menni fog magatol!

15/L

2015. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle :)

Amúgy az enyém fura volt, mert sétáltunk, és a lány mondta hogy csókoljam meg..én meg megcsókoltam..utólag mondta hogy azt hitte majd viccnek veszem..de nem így volt :D

2015. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne félj tőle. a fiú is biztos elkezdte valahogy és nen fog kikacagni, ha te nem tudsz. hagyd hogy vezessen. nekem egy parkba volt az első, csak mi 2en voltunk, a fiu átölelt és megcsókolt. nagyon aranyos volt velem
2015. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!