Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami, vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam szerelmes vagyok bele. Minden nap írunk egymásnak. Egy az érdeklődési körünk. De a suliban csak néha-néha beszélünk. Nem mindig ír vissza, van hogy csak annyit ír hogy oké, majd beszélünk stb. De van hogy nagyon sokat sokmindenről. Szerintetek elvakít az hogy többet érzek iránta?

2016. jan. 10. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet öszegyön
2016. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj az érzéseidre. Könnyű többet képzelni bármibe. Ha keres, lehet belőle valami.
2016. jan. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Figyi:nem akarok bunkó lenni fe sztem nem lesz ebből semmi. Max ha helyes vagy😂. Ha össze akarsz ezzel a lánnyal jönni akk nr facen beszélj vele habem SZEMÉLYESEN. Facen én is tudok neked szépeket írni....

És mindenképp vedd le a lábáról! A mai fiúk annyival intézik el a járás kezdeményezését h ráírnak facen h járunk he? Te legyél más mint a többiek! Hiddel akk fel fog rád figyelni

2016. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hidd el én arra törekszem hogy kettesben lehessünk, de sose jön össze a barom osztályrársak miatt, de lassan elköltözünk és ugyanarra fogunk lakni, majd talán akkor:)
2016. jan. 12. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!