Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy egy 9. -es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy egy 9. -es fiú belém szeressen?

Figyelt kérdés
Én egy 14 éves lány vagyok, és nagyon szerelmes vagyok egy fiúba. Ilyet még nem éreztem. Persze már más is tetszett, de ez most valahogy más. Többet gondolok rá, és egyszerűen nagyon jó érzés. Csak az a bökkenő hogy van barátnője. Bár ezt nem tudom biztosan. Csak annyit tudok hogy tetszettem neki kb. 3 hete.... de úgy látszik mostmár nem... Sajnos. Szerintetek mit tegyek hogy újra tetszek neki? Nagyon szeretnék ezzel a fiúval nornálisanmegismerkedni és járni. Ez most hülyén hangzott hogy "járni", tudom, de nem tudtam máshogy leírni.

2016. jan. 11. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja velem is ez van 9. Közepe óta mos 11. Es vok
2016. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettől teljesen kivagyok. Nem tudsz semmit sem csinálni, hogy bárki beléd szeressen. Ha én azt mondanám neked, hogy szeresd a Pistit, nem fog megtörténni. Viszont, ha tetszettél neki, akkor az nagyon jó, van esélyed simán.
2016. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha van barátnője mégis miért akarod szétszedni őket? Van a világon még sok fiú..
2016. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj neki puncis képeket magadról?
2016. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4/4-es nem vagy norma!


Szerintem legyél a suli menője. Ha látod, hogy jön csinálj olyat ami tetszene neki! ;)

Sok sikert! Majd írj!

2016. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is egy 9.-es fiú jön be elvileg tudja h tettszik nekem én is 14éves vagyok és 7.es 6osztályos gimi én ismerem őt meg ő is ismer engem mert már legalább 2.5éve tettszik csak nem ismer meg mert közel 3év alatt rengeteget változtam :(
2016. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!