Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Írnom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Írnom kéne neki? 14/l

Figyelt kérdés
Szerelmet vallottam egy fiúnak (chaten, mert messze lakunk egymástól), és nem adott rá egyértelmű választ, hogy ő mit is gondol rólam (mondjuk nem is kérdeztem :P) De előtte olyanokat írt nekem, amit nem lehet félreérteni (sokan mondták) És már több mint egy hete nem beszéltünk. Eddig minden héten keresett szinte. Szerintetek rá kéne kérdeznem, hogy most akkor mi is van, vagy az már túlzás lenne? Vagy inkább várjam meg, hogy majd ő keressen? Komolyan én azt nem tudom elhinni, hogy ne tetszek neki, annyira egyértelmű volt a dolog :/

2016. jan. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2016. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Chat-en... Te szerencsétlen! Nem lehetett várni, amíg újra találkoztok? Találkoztál már vele egyáltalán?
2016. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A félreérthetetlen jelek is félreérthetőek. Nekem a fiú bókolt, szivecskét írt. Majd közölte hogy több vagyok neki mint barát, de amúgy nem kellek neki... Szval nem jelent semmit

14/L

2016. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!