Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok képes túllépn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsinga kérdése:

Miért nem vagyok képes túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másfél éve szerelmes vagyok az egyik lány osztálytársamba, sosem éreztem még ilyen erős szerelmet egyik lány iránt sem. Egyszerűen annyira tetszik, hogy órákon legszívesebben csak őt nézném, vele akarok lenni nap, mint nap, de tudom, hogy ő nem érez így irántam. Ugy tekintek rá, mint életem nagy szerelmére, mert másfél év után, ugy, hogy naponta látom, nem hogy gyengült volna ez az érzés iránta, hanem folyamat erősödött egészen máig. 1 hete végre sikerült rávennem magam, hogy személyesen bevalljam neki, hogy mit érzek iránta. Elmondtam neki, hogy ő a leggyönyörűbb és a legaranyosabb lány akivel valaha találkoztam, illetve, hogy másfél éve szerettem belé, és azóta sem voltam képes túllépni rajta. Végig hallgatott,mosolygott, és nem győzte mondani, hogy milyen aranyos és cuki vagyok. Viszont nem akar megbántani, de most jelenleg beszél 1 fiúval. Gondolom ugy értette, hogy alakulóban van valami. Nagy kő esett le a szívemről, hogy képes voltam elmondani neki mindezt. Azt hittem, hogy ha végre elmondom neki, hogy hogyan érzek iránta, akkor képes leszek túllépni rajta, legalábbis könnyebb lesz. Újra tévedtem, ugy érzem képtelen vagyok erre, mielőtt elmondtam neki,hogy érzek iránta, mindig mosolygott rám órákon, én pedig vissza rá. Most már tudja, hogy szerelmes vagyok belé, ezért nem mosolyog rám, ha egymásra nézünk. Viszont még most is rengetegszer tartjuk a szemkontaktust egymással, annyi különbséggel, hogy ő nem mosolyog már, és én sem rá. 1 dolog az egészben nem hagy nyugodni, bármikor a legjobb barátnőjével beszélek, (aki nekem nem tetszik), akkor azonnal rajtunk tartja a szemét, úgy érzem, mintha féltékeny lenne. Onnan veszem, hogy én is igy szoktam ránézni amikor egy másik fiúval beszélget! :) Mindig is nagyon kedves volt velem, és én is vele, még ma is a legudvariasabb formámat mutatom felé, a kabátját odaadom neki, és ekkor mindig elmosolyodik, mert tudja, hogy bármit megtennék azért, hogy velem legyen. Emellett érzem, hogy értékeli a gesztusokat amit érte teszek. Visszatérve a szerelmi vallomásomhoz. Nagyon izgultam, ezért nem tudtam mindent elmondani neki, ahogy terveztem, de a lényeget sikerült. Ennek ellenére, van 1 dolog amit mégis bánok, hogy nem kérdeztem meg tőle, hogy ő mit érez irántam, illetve a válasza a vallomásom után annyi volt, hogy 1 fiúval beszél jelenleg. Szeretném a véleményeteket kérni, hogy mit gondoltok. Köszönöm, ha elolvastad! :)

2016. jan. 13. 15:58
 1/3 Sanya456123 ***** válasza:
Próbáld meg távolodni tőle egy kicsit és érd el azt hogy ő menjen utánad ez után mikor már látod ezt szedd össze minden bátorságodat és hívd el randizni sok sikert életkort írnál légyszi? 13/f
2016. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. De sokkal nehezebb azt színlelni, hogy már nem is érdeklem, túl vagyok rajta, mint mondani. Abban egyetértek, hogy a nőknek mindig az kell aki nem lehet az övék. :) 17/f
2016. jan. 13. 16:55
 3/3 Sanya456123 ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt ez az önmegtartóztatás de hidd el a végén az öledben fog feküdni ez a csaj
2016. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!