Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem képes valaki túllépn...

Miért nem képes valaki túllépni a beidegződésein?

Figyelt kérdés

Volt már pár napja egy hasonló kérdésem...:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__5603..


-amire többnyire okos válaszok érkeztek(amit megköszönök)és magát a"témát"kicsit tovább gondolnám...


Az hogy valaki egyfajta eszmével(rendszerrel)nem ért egyet ezen az oldalon mert megvan a saját elgondolása az nem üldözendő hanem tiszteletet parancsoló!


De az a gyanúm hogy egyesek"sportot üznek"abból hogy...meglátják hogy"Szamuely Tibor"és máris 0%!


Először is az hogy valaki"névvel"fórumozik az becsülendő. Ugyanis mindig lehet tudni hogy egy adott vélemény az övé hiszen ott a"neve"és nem névtelenül-követhetlenül"ostja az észt"!


Másodszor pedig azok akik tulajdonképpen nem meggyőződésből hanem az éppen aktuális politikai széljárástól"fütötten"szavazgatnak azok...azok véleményem szerint olyanok mint az a bizonyos állat amelyikre hasonlít az egér-csak kissé hosszabb...


Nagyon jó ez a weboldal(ütköztetni lehet a politikai nézeteket ÉS megismerni mások véleményét)de a"szavazósdi"része teljesen értékelhetetlen.


2014. máj. 2. 11:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem igaz amit világosan megmutat a"belinkelt"korábbi kérdésemre adott válaszok némelyike.
2014. máj. 2. 11:10
 2/21 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki meggyőződés nélkül szavazgat azt éri el hogy a"pontállás"komolytalan-nem mérvadó.
2014. máj. 2. 11:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szilárd meggyőződéses emberek, szívből nem észből pontoznak. Elvégre azért szilárd a meggyőződésük (gondolom) mert alaposan körberágták a témát. Ezért minden felmerülő ellenérv helytelen számukra. Ez a diktatúra alapja. Ez történik például az eu-ban manapság és régen a szovjet eu ban. http://www.youtube.com/watch?v=dsq7_epNKPo

A szabad vélemény az ésszerű megfontolás egy diktatúrában bűn. Csak egy irány van nincs széles látókör.

Hát ezért van lepontozva mindenki aki nem egyezik a másikkal. Amúgy jobbról balról igaz. Mert mindenki azt hiszi neki van igaza.

2014. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Én kimerem jelenteni-bár nincs(nemis lehet!)erröl statisztikám hogy...


-ha"teszem azt"100-an lepontoztak 0%-ra(mármint engem-a publikációimat)akkor abból 15-20 ember meggyőződésből tette 75-80 pedig olyan mint a 12 dühös emberben az a jól szituált reklámszakember aki örökösen változtatta a véleményét-vagy még rosszabb...olyan aki az aktuális politikai széljárás ÁLDOZATA.


Milyen kár hogy nem tud ez az oldal szelektálni...


Mert akik szilárd meggyőződésből pontoznak le azok véleménye mérvadó és tiszteletet parancsoló(mégha nem is értünk egyet)és kár hogy nemcsak az ők véleménye jeleníthető meg hanem...azoké is.

2014. máj. 2. 11:20
 5/21 A kérdező kommentje:

Ha megvalósulna a szelektáció akkor ez a weboldal IDEÁLIS lenne a vélemények teljes körű ütköztetésére és egymás véleményének megismerésére.


Így-szelektálatanul szintén nagyon jó oldal DE a pontozást figyelmen kívül hagyva.

2014. máj. 2. 11:22
 6/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ! Én nagyjából értem a "problémádat", vagyis azt amit ezzel az oldallal kapcsolatosan kifogásolsz/problémának tartasz. A pontozósdi része tényleg értékelhetetlen ennek az oldalnak. Az esetek 95%-ban a ténylegesen jó és hasznos választ pontozzák le. Nem egyszer előfordul az is hogy hiába adsz tényszerű választ, hiába linkelsz, adsz meg forrást. Itt sokan még azt is lepontozzák ha a 2x2-re azt írod hogy négy.
2014. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Így van. Örülök hogy valaki felfogta teljes mértékben a"sirámomat". Szerintem mások is járnak ebben a cipőben és tényleg egyetlen mód van ez ellen a honlap látogatónak tenni...egyszerűen nem venni tudomást a pontozásról.


Most hogy"kiírtam magamból"ezt a dolgot már sikerül is a helyén kezelni.

2014. máj. 2. 11:34
 8/21 anonim ***** válasza:
2014. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8:Nem tudok idegen nyelven úgyhogy a"belinkelt videó"(videó?)bármit is fejez ki nekem annyi mint a semmi...nem értem.
2014. máj. 2. 11:48
 10/21 A kérdező kommentje:

De azért a 2+2 szerintem mindig is négy lesz és sosem öt...bár(ismétlem)nem tudom mit jelent(mit akar kifejezni)a videó mert nem értem.


De őszintén...mondjuk nem is érdekel. Mert ösztönösen az az érzésem hogy csak kifigurázni akar...


Persze tegye. Inkább azok véleménye mérvadó akik megértettek ÉS igazat adtak nekem.


Akik pedig nem...azokat már úgyis jellemeztem(bemutattam)fentebb.

2014. máj. 2. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!